Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONKURS CYFROWEGO POLSATU I FOX LIFEDrukuj

Cyfrowy Polsat
W oczekiwaniu na premierę dziesiątego sezonu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy", Cyfrowy Polsat i FOX Life zapraszają na wyjątkowy konkurs. Do wygrania cenne nagrody.


Praca na izbie przyjęć jest trudna czy łatwa? Dzięki specjalnej aplikacji można się o tym przekonać. Wystarczy wejść na stronę aplikacji konkursowej i kliknąć "graj". Codziennie do wygrania DVD z serialem "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Ponadto spośród 100 osób, które zdobędą najwięcej punktów wybrane zostaną dwie, które dzięki odpowiedzi na pytanie otwarte zdobędą 42-calowy telewizor Sony Bravia lub aparat marki Nikon. Konkurs trwa do 13 lutego br.

Dziesiąty sezon rozpocznie się dramatycznie. Lekarze z Grey Sloan Memorial stawią czoła zniszczeniom, które pozostawiła po sobie burza. Olbrzymia lawina błotna rani grupę ratowników i obywateli, tym samym znacznie osłabiając ekipę ostrego dyżuru. Tymczasem Meredith (Ellen Pompeo, "Złap mnie jeśli potrafisz") staje w obliczu trudnych decyzji, które będą miały wpływ na życie jej bliskich. Callie (Sara Ramirez I, "Spider – Man") jest załamana ...

Dwuodcinkowa premiera dziesiątego sezonu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy" w środę 22 stycznia o godz. 21:00 i 22:00 na FOX Life i FOX Life HD.
#1 | Prokop dnia 22.01.14 09:59
Serial jest świetny. Mimo tylu sezonów nie traci formy. Już dziś premiera 10. sezonu. Do tego czasu umilę sobie czekanie grając a może i wygrywając nagrody od CP i Fox Life.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający