Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TANIEC Z GWIAZDAMI" W PIĄTKI, "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" W SOBOTYDrukuj

Polsat (HD)
Poznaliśmy pierwsze szczegóły wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Otóż oprócz reaktywacji "Tańca z gwiazdami", słoneczna stacja przygotowała także inny program rozrywkowy - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z kolejną edycją wróci także "Tylko muzyka. Must be the music".


Jak podaje Press.pl, "Taniec z gwiazdami" będzie można śledzić w piątkowe wieczory, o godzinie 20:00. Program poprowadzą: wieloletni prezenter Polsatu, ostatnio współpracujący z telewizją Polsat News - Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, gospodyni innego tanecznego show Polsatu - "Tylko taniec. Got to dance". Szczegóły na temat uczestników i jury nie są jeszcze znane.

Kolejną nowością rozrywkową Polsatu będzie muzyczne show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Program oparty będzie na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar" zrealizowanym dotąd w 23 krajach świata, m.in. w Chinach, Rumunii, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii czy Grecji. Show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

"W tym programie chodzi o to, aby jak najwierniej wcielić się w gwiazdy, których utwory się wykonuje. Liczy się nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów" - mówi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Telewizji Polsat ds. programowych.

Wśród uczestników znajdą się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko z zespołu Volver, Bilguun Ariunbaatar czy Julia Pietrucha (pełna lista nie jest jeszcze znana). Każdy z artystów pojawi się we wszystkich ośmiu odcinkach show wcielając się za każdym razem w inną gwiazdę. Występy i metamorfozy uczestników oceniać będzie czteroosobowe jury. W jego składzie znajdą się: aktor Paweł Królikowski, artystka kabaretowa Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i międzynarodowa diwa operowa Małgorzata Walewska. Będą oni przyznawać punkty za każdy występ uczestnika. Zwycięzca każdego odcinka otrzyma nagrodę pieniężną, którą w całości przekaże potrzebującej osobie. Od strony muzycznej nad projektem czuwać będzie Zygmunt Kukla wraz z orkiestrą oraz zespół trenerów muzycznych i choreografów. Program produkować będzie firma Endemol Polska, zaś reżyserować będą Rolf Meterm i Bolesław Pawica. Polsat zdecydował, że format nadawany będzie w sobotnie wieczory około 22:00.

Jak już informowaliśmy, w wiosennej ofercie stacji nie zabraknie miejsca dla VII edycji programu "Tylko muzyka. Must be the music". Emisja talent show, niezmiernie w każdą niedzielę, o godzinie 20:00. W zbliżającej się edycji dojdzie do zmiany jurora. Otóż Wojtka Łozowskego, zastąpi Piotr Rogucki - wokalista Comy. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym newsie.


Informuje: Press.pl/Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Prokop dnia 27.01.14 08:33
Dobre rozłożenie programów rozrywkowych na poszczególne weekendowe wieczory. Piątek - TzG, sb. - Twoja twarz..., ndz. - MBTM. Myślę, że dobry rozkład i zapewni Polsatowi żółtą koszulkę lidera .

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający