Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TYSZKIEWICZ, PAVLOVIĆ I MALITOWSKI W JURY "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Już wiosną na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje "Taniec z gwiazdami". Jak podaje press.pl w fotelu jurora zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Oprócz nich w jury zobaczymy jeszcze jedną osobę. Jednak Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych w rozmowie z portalem nie chciała na razie zdradzić, kto to będzie.


"Oprócz tych osób będziemy mieli w jury jeszcze pewnego znanego aktora, który zadebiutuje jako juror, ale to na razie tajemnica" – mówi Nina Terentiew.

Zarówno Beata Tyszkiewicz, jak i Iwona Pavlović były jurorkami tego show, gdy emitował go TVN. Natomiast Michał Malitowski współpracował już z Polsatem jako członek jury show "Tylko taniec". Przypomnijmy, że "Taniec z gwiazdami" poprowadzą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska. Emisja zaplanowana jest na piątkowy wieczór, o godzinie 20:00. Licencję na adaptację tego show Polsat kupił od BBC, a produkcję programu stacja powierzyła firmie Rochstar.


Informuje: press.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający