Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DWIE GALE W JEDEN WIECZÓR W POLSAT SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotę, 5 listopada Polsat Sport wyemituje transmisję z gal bokserskich w Londynie i Connecticut. Zobaczymy na nich m.in. występy polskich pięściarzy.

Gala w Londynie rozpocznie się o 19.20 i jej pierwszym pojedynkiem będzie starcie 23-letniego mistrza Wielkiej Brytanii w wadze super średniej Georgera Grovesa z doświadczonym Paulem Smithem. Natomiast w walce wieczoru w wadze lekkiej zobaczymy Szkota Ricky Burnsa oraz Australijczyka Michaela Katsidisa. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski WBO w wadze lekkiej.

Tymczasem o 2 w nocy rozpocząć ma się transmisja z Uncasville w stanie Connecticut w USA. Wystąpi na niej dwóch polskich przedstawicieli wagi ciężkiej: Artur Szpilka oraz Mariusz Wach. Prócz tego zobaczymy również starcie w wadze średniej, gdzie inny Polak Patrick Majewski zmierzy się z doświadczonym i wymagającym Kolumbijczykiem Dionisio Mirandą.

Gospodarzem studia podczas obu gal będzie Mateusz Borek, a walki skomentują Andrzej Kostyra, Jerzy Kulej i Janusz Pindera.

Gala w Polsat Sport będzie bezpośrednią konkurencją dla tej transmitowanej w TVN Turbo, która odbyć ma się na warszawskim Torwarze. Podczas wydarzenia będzie miał miejsce rewanżowy pojedynek Marcina Najmana z Przemysławem Saletą. W odróżnieniu do tej pierwszej walki toczyć się będą w oktagonie (tzw. klatce).

źródło: Wirtualne Media
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający