Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZESTAW DWÓCH TABLETÓW WRAZ Z ROUTEREM LTE W PLUSIEDrukuj

Plus
Od 7 lutego Plus wprowadza do swojej oferty nowy zestaw w postaci dwóch tabletów Lenovo Yoga oraz routera Huawei B593s LTE. Tego dnia rozpoczyna się również kolejna kampania reklamowa internetu sieci Plus pod hasłem "Zmień internet domowy na Plusa".


Wprowadzany do oferty Plusa zestaw stanowi idealne połączenie internetu mobilnego z internetem domowym. Jest to możliwe dzięki dwóm przenośnym tabletom, z których jeden pozwala na łączność 3G, a drugi WiFi. Router Huawei B593s LTE natomiast to doskonały router stacjonarny, który zapewnia internet LTE w domu. W zestawie klient otrzymuje również do wykorzystania starter 1 GB Plus Internet na Kartę. Zestaw jest dostępny już za 0 zł na start i opłacie miesięcznej 99,90 zł dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat.Nowoczesne tablety Lenovo Yoga to:
* komfort korzystania dzięki doskonałej konstrukcji dopasowującej się do sposobu użytkowania: wygodne surfowanie w trybie "Trzymaj w dłoni", łatwość pisania oraz grania w trybie "Połóż" oraz radość z oglądania filmów w trybie "Postaw",
* idealny towarzysz podróży dzięki pojemnej baterii 9000 mAh zapewniającej nawet do 18 godzin pracy urządzenia,
* bogactwo wrażeń dźwiękowych, zapewnianych przez innowacyjne umieszczenie głośników (w stronę użytkownika) w połączeniu z technologią Dolby® Digital Plus.

Lenovo Yoga posiada ekran 10,1", czterordzeniowy procesor 1,2GHz, pamięć wewnętrzną 16 GB, RAM 1 GB, oraz kamerę 5.0 MPix (główną) i 1.6 MPix (przednią). Tablet pracuje na systemie Android 4.2 (Jelly Bean) oraz jest wyposażony w moduł GPS.

W Plus Internet każdy klient dopasuje sprzęt i ofertę do swoich potrzeb, a do wyboru są abonamenty już od 14,90 zł z umową na 12 miesięcy lub 24 miesiące.Dla osób posiadających już własny sprzęt np. tablet lub laptop, Plus poleca ofertę "tylko SIM", w której już od 14,90 zł miesięcznie można wybrać dowolny abonament i podpisać umowę na czas nieokreślony, czyli bez "lojalki" wobec operatora.

Wraz z wprowadzeniem nowego zestawu rozpoczyna się kampania reklamowa internetu sieci Plus, pod znanym już hasłem "Zmień internet domowy na Plusa." Podobnie jak w minionym roku, Plus odwołuje się w niej do rankingu portalu Speedtest.pl mierzącego maksymalne prędkości uzyskiwane przez użytkowników u wszystkich dostawców internetu w Polsce. We wszystkich dotychczasowych zestawieniach internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady i dystansuje innych operatorów mobilnych (źródło: ranking z grudnia 2013 http://www.speedtest.pl/ranking_isp). Uzyskane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych w każdej technologii. A więc w przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy, a więc nie tylko LTE czy HSPA/HSPA+, ale również EDGE, a nawet GPRS.

Potwierdzeniem, że internet Plusa może z powodzeniem pełnić rolę internetu domowego są również wyniki badania przeprowadzonego wśród osób, które skorzystały z oferty operatora we wrześniu 2013 r (źródło: Badanie Grupy IQS "Zmień internet domowy na Plusa", Listopad 2013. Baza: Osoby, które zakupiły ofertę Plus Internet we wrześniu 2013, n=1000). W badaniu tym, 7 na 10 nowych klientów potwierdza, że używa internetu Plusa jako domowego, a aż 9 na 10 nowych klientów Plus Internet deklaruje zadowolenie z zakupu. Użytkownicy oferty Plus Internet mogą więc cieszyć się bardzo dobrym internetem "domowym", a dodatkowo korzystać ze wszystkich zalet jego mobilności i to na terenie praktycznie całej Polski. Zasięgiem LTE Plusa jest objętych 66,7% mieszkańców Polski, a zasięgiem HSPA/HSPA+ 99,6%.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający