Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" - KOGO ZOBACZYMY W NOWYM SHOW POLSATU? (foto)Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
"Twoja twarz brzmi znajomo" to nowe show Polsatu, w którym gwiazdy, wystylizowane na ikony światowej i polskiej muzyki będą śpiewać ich przeboje. 5 lutego br. rozpoczęły się nagrania do pierwszego odcinka show, który widzowie zobaczą 8 marca o godzinie 22:00.


W programie zobaczymy: Julię Pietruchę, Katarzynę Skrzynecką, Mariusza Totoszko, Bilguuna Ariunbaatara, Agnieszkę Włodarczyk, Paullę, Artura Chamskiego i Pawła Tucholskiego.


Paulla i Maciej Dowbor


Zadaniem uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie by jak najwierniej wcielić się w artystów, których utwory się wykonuje. Liczyć się będzie nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów. Metamorfozy i wykonania piosenek oceniać będą światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska, aktorka i artystka o wielu twarzach Katarzyna Kwiatkowska, aktor Paweł Królikowski oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ-a Adamus. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

500 milionów widzów oglądało w Chinach show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (You Face Sounds Familiar), który wiosną zobaczymy na antenie Telewizji Polsat. Gdyby zliczyć wszystkich widzów wszystkich edycji tego programu na świecie byłoby ich prawie dwa razy tyle. Do tej pory format firmy Endemol zrealizowano w 23 krajach, a w przygotowaniu jest 13 kolejnych wersji narodowych. Wszędzie cieszył się ogromną popularnością. W Chinach, Hiszpanii, Rumunii, w Portugalii, Grecji, Turcji, Serbii i we Włoszech szybko stał się programem rozrywkowym nr 1 pokonując takie hity jak "X Factor" czy "Mam talent".


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający