Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT POKAŻE DWA NOWE PARADOKUMENTYDrukuj

Polsat (HD)
Tej wiosny do pakietu seriali paradokumentalnych, Telewizja Polsat dodaje dwie nowe produkcje: "Dzień, który zmienił moje życie" oraz "Pielęgniarki". W ostatniej widzowie zobaczą historie, które pokazują jak kruche jest szczęście, jak fortuna potrafi zmienić ludzki los. Jak łatwo czasem z pozoru błahe wydarzenia sprawiają, że świat wywraca się do góry nogami.

"Dzień, który zmienił moje życie" to francuski format, który odniósł ogromny sukces. Historie opowiedziane w serialu są prawdziwe. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej zaskakujących, poruszających i szokujących wydarzeń, które odmieniły ich los. Takie historie mogą przytrafić się każdemu. W każdym odcinku przedstawiamy dwie historie. Producentem serialu jest Tako Media Sp. z o.o. a reżyserem nadzorującym - Okił Khamidov. Serial będzie można śledzić od marca od poniedziałku do piątku.

"Pielęgniarki" to pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, problemach i dylematach – a nie o ich chorobach. Miejsce akcji: szpital jest tylko pewnym pretekstem do opowiedzenia frapującej historii o ludziach, podobnych do nas. Ten serial to opowieść o kobietach, pracujących jako pielęgniarki w jednym z miejskich szpitali. Dlaczego akurat ta grupa zawodowa? Zawód pielęgniarki to praca z ludźmi, ale także z ich emocjami. W każdym odcinku poznamy inną historię, ale stały pozostaje zespół sześciu pielęgniarek – głównych bohaterek tej opowieści. Serial "Pielęgniarki" jest autorskim projektem ATM. Serial będzie można oglądać od marca od poniedziałku do piątku.
#1 | AR HD dnia 06.02.14 17:10
To ja podziękuję za to crazy

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający