Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS Z KAMPANIĄ REKLAMOWĄ "ZMIEŃ INTERNET DOMOWY NA PLUSA" (wideo)Drukuj

Plus
Ruszyła kampania reklamowa internetu sieci Plus, pod znanym już hasłem "Zmień internet domowy na Plusa." Podobnie jak w minionym roku, Plus odwołuje się w niej do rankingu portalu Speedtest.pl mierzącego maksymalne prędkości uzyskiwane przez użytkowników u wszystkich dostawców internetu w Polsce.

We wszystkich dotychczasowych zestawieniach internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady i dystansuje innych operatorów mobilnych (źródło: ranking z grudnia 2013 http://www.speedtest.pl/ranking_isp). Uzyskane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych w każdej technologii. A więc w przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy, a więc nie tylko LTE czy HSPA/HSPA+, ale również EDGE, a nawet GPRS.Spot reklamowy "Zmień internet domowy na Plusa"


Metryczka kampanii Plus Internet:
Tytuł reklamy: Plus Internet "Basia i Rodzinka"
Agencja: Young&Rubicam
Przedstawiciel Agencji: Michał Kazimierczak
Autor scenariusza: Tomasz Wojciechowski, Jakub Malinowski
Kompozytor muzyki: Tim Garland
Tytuł utworu: Wacka Wacka
Reżyser: Tomasz Nalewajek
Producent: Ryszard Klosowski/TFP Sp. z o.o.
Dom mediowy: Media Direction OMD
Media: TV, internet
BTL - Agencja Pompidou
Internet – Agencja Digital One
Start kampanii: 7.02.2014

Potwierdzeniem, że internet Plusa może z powodzeniem pełnić rolę internetu domowego są również wyniki badania przeprowadzonego wśród osób, które skorzystały z oferty operatora we wrześniu 2013 r (źródło: Badanie Grupy IQS "Zmień internet domowy na Plusa", Listopad 2013. Baza: Osoby, które zakupiły ofertę Plus Internet we wrześniu 2013, n=1000). W badaniu tym, 7 na 10 nowych klientów potwierdza, że używa internetu Plusa jako domowego, a aż 9 na 10 nowych klientów Plus Internet deklaruje zadowolenie z zakupu. Użytkownicy oferty Plus Internet mogą więc cieszyć się bardzo dobrym internetem "domowym", a dodatkowo korzystać ze wszystkich zalet jego mobilności i to na terenie praktycznie całej Polski. Zasięgiem LTE Plusa jest objętych 66,7% mieszkańców Polski, a zasięgiem HSPA/HSPA+ 99,6%.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający