Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS POKAŻE SPOT PROMUJĄCY OŁAWĘDrukuj

Polsat News (HD)
Trwają przygotowania do kręcenia spotu reklamowego promującego Oławę. Będzie emitowany w stacji Polsat News. Oława ma być pokazana jako miasto rozwijające się, z niskim bezrobociem, prężnym budownictwem mieszkaniowym, dużym potencjałem i innowacjami.


Oława jest jednym z 12 samorządów, które zostały wybrane w ramach projektu "Miasto i gmina na 6". "Chcemy pokazać potencjał Oławy, to co się buduje, cykliczne imprezy kulturalne, nowe inwestycje i zabytki. Miasto przyjazne dla przedsiębiorców" - mówi Paulina Maksymiak, naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy Europejskiej Urzędu Miejskiego.

Samorząd będzie właścicielem praw autorskich i majątkowych do filmu. Będzie wykorzystywany w dalszej promocji Oławy. Na przykład podczas udziału miasta w promocyjnym projekcie "Poloniada", skupiającego 50 samorządów z całego kraju.

Dwuminutowy spot nakręci ekipa z firmy "Cinevision Film Production" z Poznania. Premiera wkrótce na kanale Polsat News, również w jakości HD.


Informuje: gazeta-olawa.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający