Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KINO POLSKA, TVP SERIALE I NICKELODEON PROMOCYJNIE W RODZINNYM HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił promocyjnie trzy kanały telewizyjne - Kino Polska, TVP Seriale i Nickelodeon abonentom pakietów: Rodzinny HD i Mini Extra HD. Podobna sytuacja występuje m.in ze stacją Romance TV HD, która promocyjnie dostępna jest w pakiecie Rodzinny HD, a w umowach wyszczególniona jest, jako kanał z pakietu dodatkowego Film HD.

Jak poinformowała serwis cyfrowypolsatnews.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, stacje "będą dostępne promocyjnie w ramach pakietów Rodzinnego HD oraz Mini Extra HD."

Dotychczas Kino Polska i TVP Seriale znajdowały się w pakiecie Familijny HD, z kolei Nickelodeon w pakiecie Familijny Max HD.
#1 | mati dnia 10.02.14 16:24
Witam czy to oznacza że kanały te są dostępne na czas nie określony w tych pakietach promocyjnie? ja posiadam pakiet familijny HD i będę mieć NICKELODEON? proszę o odpowiedz?
#2 | PN dnia 10.02.14 16:29
Tak. Będziesz odbierał kanał Nickelodeon w swoim pakiecie Z przymrużeniem oka.
#3 | mati dnia 10.02.14 17:03
A to dlaczego na stronie cp nie ma napisane że kanał NICKELODEON jest dostępny w pakiecie familijnym HD? a jest podane że w rodzinnym HD?
#4 | AR HD dnia 10.02.14 17:13
Rodzinny HD jest pakietem pomiędzy Mini HD, A Familijnym HD. Nie trzeba przypominać, że jeśli jest w Rodzinnym, tzn. że we wszystkich pakietach wyższych również.
#5 | mikun8 dnia 10.02.14 17:23
Pytam ponownie co z abonentami z wyższymi pakietami
np.Familijny Max HD+Sport+Film już nie wspominam o Premium
nadal płać i płacz bo CP nic ne da w promocji ....siemka
#6 | Prokop dnia 12.02.14 16:51
CP bardzo często oferuje swoich abonentom otwarte okno czy tak jak teraz promocyjny dostęp do stacji spoza pakietu. Zawsze takie akcje są miłe dla widza. A dodatkowo można zapoznać się z ofertą pakietów wyższych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający