Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS ROZDAJE SMARTFONY NA INSTAGRAMIEDrukuj

Plus
Do końca lutego trwają zimowe konkursy na Instagramie Plusa i w obu do wygrania są nowoczesne smartfony: Sony Xperia SP i LG G2. Po raz kolejny Plus zaprasza użytkowników Instagramu, serwisu społecznościowego umożliwiającego dzielenie się zdjęciami, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Tym razem są to dwa toczące się jednocześnie konkursy.

Pierwszy konkurs to zrobienie karnawałowego selfie, czyli zdjęcia samemu sobie w kolorowej kreacji lub przebraniu. Selfie zostało uznane za słowo roku 2013 i jest to jeden z najpopularniejszych tagów na Instagramie. Selfie robią sobie celebryci, czy całkiem niedawno Barack Obama. Nagrodą w tym konkursie jest Sony Xperia SP i by wziąć w nim udział wystarczy zamieścić fotkę na Instagramie i otagować #selfiepluskarnawal.
W drugim konkursie, w którym można wygrać LG G2, użytkownicy Instagramu proszeni są o dodawanie zdjęć z zimowych wyjazdów w góry i nie tylko. Zdjęcia te należy opatrzyć tagiem #plusnastoku. Plus jest partnerem wielu zimowych akcji m.in. "Start do nart" i "Bezpieczna zima" i szczególnie uczestników tych wydarzeń zachęca do dzielenia się swoimi zdjęciami z konkursowym tagiem.

"Coraz częściej, zamiast robić zdjęcie aparatem naszego telefonu, fotografujemy bezpośrednio przez aplikację Instagramu. Chcemy wyjść naprzeciw tym zachowaniom naszych followersów na instagramie i dlatego organizujemy kolejne konkursy w tym serwisie." – mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Plusie.

Za działania Plusa w mediach społecznościowych odpowiada agencja faceADDICTED.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający