Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelCYFROWY POLSAT I POLKOMTEL ZACIEŚNIAJĄ WSPÓŁPRACĘDrukuj

Plus & CP
Cyfrowy Polsat i Polkomtel podjęły decyzję o zacieśnieniu współpracy i powołały wspólnie zarządzane departamenty w ramach struktur obydwu firm. Będzie to służyło jak najlepszej współpracy i zbliżeniu Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu. Podjęte decyzje pozwolą już teraz przygotować się w możliwie korzystny sposób do rozwoju obydwu firm działających w przyszłości w jednej grupie.


Wspólnie zarządzane departamenty zostały powołane w obszarach kluczowych dla obydwu firm: marketingu, sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta oraz IT. Na czele wspomnianych departamentów stanęły wybrane osoby z Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

Zarządy obydwu spółek wierzą, że przyczyni się to do jak najlepszej integracji i współpracy pracowników obydwu spółek i pomoże w osiągnięciu ambitnych celów i wyzwań.

Decyzje te zostały podjęte już teraz, gdyż intencją zarządów jest jak najszybsze wykorzystanie możliwości, jakie może dać współpraca obydwu firm. Trwa proces zmierzający do formalnego zakończenia transakcji przejęcia Polkomtel przez Cyfrowy Polsat, ale zarządy starają się jak najszybciej i bez zbędnej zwłoki wykorzystać wspólną dynamikę i elastyczność i już teraz rozpocząć budowanie przewag rynkowych, jakie mogą uzyskać dzięki współdziałaniu. Polkomtel i Cyfrowy Polsat pracowały już wcześniej razem nad kilkoma projektami, jednak dopiero teraz będą mogły zacząć wykorzystywać w pełni swoje wspólne możliwości i potencjał.

Powyższe decyzje stanowią kolejny istotny krok w kierunku integracji Polkomtelu z Cyfrowym Polsatem i budowy wartości obydwu spółek. Są również kolejnym etapem, który ułatwi osiągnięcie celu, jakim jest uzyskanie jak największych korzyści oraz synergii wynikających z coraz bliższej współpracy obydwu firm.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający