Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LG G FLEX JUŻ W OFERCIE PLUSA (foto)Drukuj

Plus
Innowacyjny smartfon od LG jest już dostępny w Plusie. LG G Flex to pierwszy giętki smartfon, którego ergonomiczny kształt idealnie pasuje do twarzy podczas rozmów oraz sprawdza się w codziennym użytkowaniu np. w trakcie oglądania filmów. LG G Flex jest dostępny obecnie dla klientów biznesowych, a wkrótce będzie również w ofertach dla klientów indywidualnych.

LG G Flex wyposażony jest w wygiętą baterię i ekran typu Plastic OLED. Tylna obudowa została pokryta samoregenerującą się powłoką. Rysy powstałe podczas normalnego, codziennego użytkowania znikają, a smartfon ciągle wygląda jak nowy. Nowatorskie umieszczenie przycisków głośności i wybudzenia z tyłu idealnie sprawdza się podczas korzystania z telefonu.


LG G Flex


Flex posiada unikalną wśród smartfonów z Androidem funkcję KNOCKON. Wystarczy stuknąć palcem w wygaszony wyświetlacz, aby włączyć go bez konieczność używania przycisku blokady ekranu. Funkcja DUAL WINDOW pozwala na podział 6 calowego ekranu na dwa mniejsze, co umożliwia np. równoczesne oglądanie filmu i pisanie wiadomości SMS.

Foto: Plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający