Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZNAMY GODZINY EMISJI DWÓCH NOWYCH PARADOKUMENTÓW POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Liczący 40 odcinków serial scripted docu "Pielęgniarki", który na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje 31 marca br., emitowany będzie w dni powszednie, o godzinie 12:00 - wynika z ramówki kanału na marzec. Inna paradokumentalna nowość, czyli "Dzień, który zmienił moje życie", ukaże się o godzinie 14:45 (począwszy od 3 marca).

Jednocześnie we wprowadzeniem produkcji pod tytułem "Dzień, który zmienił moje życie", "Trudne sprawy", inny serial paradokumentalny stacji, zostanie przeniesiony na godzinę 13:00 (emisja od poniedziałku do piątku).

"Pielęgniarki" to pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, problemach i dylematach – a nie o ich chorobach. Miejsce akcji: szpital jest tylko pewnym pretekstem do opowiedzenia frapującej historii o ludziach, podobnych do nas. Ten serial to opowieść o kobietach, pracujących jako pielęgniarki w jednym z miejskich szpitali. Dlaczego akurat ta grupa zawodowa? Zawód pielęgniarki to praca z ludźmi, ale także z ich emocjami. W każdym odcinku poznamy inną historię, ale stały pozostaje zespół sześciu pielęgniarek – głównych bohaterek tej opowieści. Serial "Pielęgniarki" jest autorskim projektem ATM Grupy.

"Dzień, który zmienił moje życie" to francuski format, który odniósł ogromny sukces. Historie opowiedziane w serialu są prawdziwe. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej zaskakujących, poruszających i szokujących wydarzeń, które odmieniły ich los. Takie historie mogą przytrafić się każdemu. W każdym odcinku przedstawiamy dwie historie. Producentem serialu jest Tako Media Sp. z o.o. a reżyserem nadzorującym - Okił Khamidov.
#1 | AR HD dnia 19.02.14 08:54
Godzina 12:00 to chyba strzał w stopę. Nikt tego nie będzie oglądał.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający