Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: TRWAJĄ ZDJĘCIA DO "PIELĘGNIAREK" (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Scenami w szpitalu na oddziale wewnętrznym i dziecięcym, rozpoczęły się 4 lutego zdjęcia do nowego, codziennego serialu paradokumentalnego – "Pielęgniarki", produkowanego dla Telewizji Polsat przez ATM Grupę S.A.


"Pielęgniarki"


"Pielęgniarki" to emocjonująca opowieść o ludziach, ich problemach i codziennych dylematach. Miejscem akcji jest szpital, ponieważ to właśnie w takim miejscu jak szpitalne łóżko, dopadają nas najczęściej refleksje nad własnym życiem. Jest to także, może przede wszystkim, opowieść o kobietach, które wykonują bardzo szlachetny, choć niełatwy zawód.

Dlaczego akurat pielęgniarki?

Anna, lat 24 – zawód pielęgniarka

"Zawsze chciałam pomagać. Zawsze chciałam, żeby ludzie liczyli na mnie, chciałam, żeby czuli się przy mnie bezpieczniej. Z dziećmi jest najtrudniej, nie można pozostać obojętnym. Trzeba dać z siebie wszystko, ale ich uśmiech… Moja praca dostarcza mi wielu emocji od radości poprzez smutek, czasem nawet załamania. To nie jest praca za biurkiem."

Kiedy lekarze kończą dyżur i wychodzą ze szpitala, to właśnie pielęgniarka jest i zawsze będzie najbliżej pacjenta. To między pacjentem a pielęgniarką budują się najsilniejsze więzi i relacje. To właśnie jej można powiedzieć więcej, bo zatrzyma się na chwilę, żeby wymienić opatrunek, podać lek, ale też udzielić życiowej porady. Zawód pielęgniarki, jak żaden inny pozwala na bycie z boku, a nierzadko także w centrum rozmów zarówno z chorymi, jak i z ich rodzinami.

Każdy przypadek pacjenta jest inny, a za tymi przypadkami stoją najsilniejsze emocje - zdrady, rozstania, nowe miłości, zazdrość, nienawiść, złość, wybaczenie, żale rodzinne… Pielęgniarka jest zawsze najbliżej nich wszystkich.

Emisja "Pielęgniarek": codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00 (od 31 marca) w Polsacie.


Foto: ATM Grupa
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający