Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LOSOWANIE EL. ME 2016 W POLSACIE I PS. SPECJALNE WYDANIE "CAFE FUTBOL" (foto)Drukuj

Polsat Sport (HD)
W niedzielę 23 lutego o godzinie 12:00 widzowie Polsatu i Polsatu Sport zobaczą na żywo losowanie eliminacji Mistrzostw Europy, które w 2016 roku zostaną rozegrane na boiskach Francji. Wydarzenia z Nicei będą relacjonowali dziennikarze stacji Bożydar Iwanow i Roman Kołtoń, a na antenie Polsatu Sport kibice zobaczą specjalne, poświęcone w całości losowaniu wydanie programu "Cafe Futbol".

Specjalne wydanie programu "Cafe Futbol" w całości na żywo rozpocznie się na antenie Polsatu Sport o godzinie 11:00 i potrwa 3 godziny. O 12:00 widzowie kanału oraz głównej anteny Polsatu zobaczą losowanie grup eliminacyjnych z Nicei. Ceremonię będą obserwować i komentować specjalni wysłannicy Bożydar Iwanow i Roman Kołtoń. Tuż po losowaniu wywiady z selekcjonerem naszej reprezentacji Adamem Nawałką oraz trenerami naszych grupowych rywali. W studiu gospodarz programu Mateusz Borek i zaproszeni goście, wybitni selekcjonerzy naszej reprezentacji Jacek Gmoch i Jerzy Engel będą rozmawiać i analizować na gorąco wyniki losowania i nasze szanse w starciach o turniej finałowy Mistrzostw Europy.


Mateusz Borek


Do Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w 2016 na boiskach Francji bezpośredni awans wywalczą po dwa czołowe zespoły z każdej grupy oraz najlepsza drużyna z trzeciego miejsca. Pozostałe zespoły z trzecich miejsc utworzą cztery pary barażowe, których zwycięzcy również zakwalifikują się do turnieju. Po raz pierwszy w ME zagrają aż 24 drużyny narodowe.

Foto: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający