Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP OBNIŻA CENĘ I DAJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO PRZETESTOWANIA OFERTYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat zaoferował pakiet z kanałami premium oraz możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 10 dni dla klientów zainteresowanych zmianą operatora telewizji. Teraz w ofercie za 59,90 zł/mies. klient otrzyma 126 kodowanych kanałów – w tym pakiety premium Sport HD, Film HD i Cinemax HD.

Dodatkowo przez 4 pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, abonent może oglądać kanały z pakietu HBO HD oraz korzystać z serwisu HBO GO, miesięcznego katalogu filmów VOD i pakietu IPLA MIX w ramach serwisu IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów i usług dodatkowych korzysta, i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy, co zapewnia mu dużą elastyczność. W programie smartDOM Cyfrowego Polsatu i Plusa, umożliwiającym korzystne łączenie usług, pakiet ten jest dostępny jeszcze taniej – w cenie 49,90 zł/mies.

Widzowie, których interesuje pełne bogactwo kanałów Cyfrowego Polsatu mogą wybrać ofertę Premium z pakietami HBO HD i Cinemax HD oraz serwisami HBO GO i IPLA MIX na cały okres trwania umowy za 89,90 zł/mies. (79,90 zł/mies. w programie smartDOM).

Zmianie uległa również cena za pakiet Rodzinny HD, urozmaicony w ostatnich dniach o kanały TVP Seriale, Kino Polska i Nickelodeon, w którym za 19,90 zł/mies. klient znajdzie 50 kanałów kodowanych dla całej rodziny oraz setki niekodowanych stacji. Ponadto przez pierwsze 60 dni abonent korzysta z telewizji bez wnoszenia opłat oraz ma dostęp do 25 dodatkowych kanałów z pakietu Familijnego HD. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, jaki pakiet wybierze – Rodzinny HD czy Familijny HD. Nowa cena pakietu Rodzinnego HD oznacza, że dostęp do pojedynczego kanału kosztuje tylko 40 groszy miesięcznie.

Cyfrowy Polsat, jako pierwszy operator telewizji satelitarnej, daje możliwość przetestowania swojej oferty i jej zwrotu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Klienci innych operatorów, którzy mają obawy przed zmianą swojego dostawcy telewizji, mogą przez 10 dni bezpłatnie przetestować usługi Cyfrowego Polsatu i jeżeli oferta nie spełni ich oczekiwań, oddać sprzęt w punkcie sprzedaży bez ponoszenia konsekwencji związanych z rozwiązaniem umowy. Dodatkowo zyskują pierwsze 6 miesięcy telewizji bez opłat oraz dekoder z nagrywarka PVR HD 7000 za 1 zł już od pakietu za 59,90 zł/mies.
#1 | Prokop dnia 25.02.14 08:03
Elastyczność oferty tv w CP to już znak firmowy, ale możliwości testowania tv jeszcze nie było. Zawsze krok na przód, ku klientowi. Cena za pakiet jeszcze w SmartDOMie jest fascynująco niska. Nic tylko brać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający