Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TANIEC Z GWIAZDAMI": PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW I TANCERZYDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Poznaliśmy pełną listę uczestników, a także tancerzy, którzy zatańczą w show Telewizji Polsat "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Premierowy odcinek programu w piątek, 7 marca o godz. 20:00.


Do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par – gwiazdy i celebryci z pierwszych stron gazet i najlepsi tancerze. Pełna lista prezentuje się następująco: Aneta Zając i Stefano Terrazzino, Joanna Moro i Rafał Maserak, Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk, Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, Natalia Siwiec i Jan Kliment, Viola Arlak i Krzysztof Hulboj, Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar, Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat, Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno, Piotr Gruszka i Nina Tyrka, Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska, a także Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

Prowadzącymi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" będą Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. A w jury zasiądą: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Dla Telewizji Polsat format produkuje firma Rochstar. Kulisy programu emitować ma Polsat Cafe - wynika z ramówki stacji na marzec.
#1 | Prokop dnia 25.02.14 07:57
Za tańcem nie przepadam, ale z samej ciekawości obejrzę TZG w wersji Polsatu. Zestawienie gwiazd z tancerzami ciekawe. Do tego powrót Ibisza no i Malitowski w jury. Będzie się działo, tym bardziej, że gwiazdy już się społecznościowo udzielają w tej kwestii.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający