Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT ROZPOCZĄŁ NEGOCJACJE WS. POZYSKANIA REFINANSOWANIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Cyfrowego Polsatu poinformował o rozpoczęciu przez spółkę oraz grupę instytucji finansowych w dniu 25 lutego 2014 r. negocjacji mających na celu pozyskanie refinansowania.


Refinansowanie umożliwi spłatę całości zadłużenia spółki z tytułu umowy kredytu niepodporządkowanego (ang. Senior Facilities Agreement) z dnia 31 marca 2011 r., z uwzględnieniem zmian, oraz z tytułu zabezpieczonych obligacji niepodporządkowanych (ang. Senior Secured Notes), zgodnie z warunkami umowy dotyczącej emisji dłużnych papierów wartościowych (ang. Indenture) z dnia 20 maja 2011 r.

Pozyskanie przez spółkę refinansowania, o którym mowa powyżej, jest jednym z warunków koniecznych dla przeprowadzenia transakcji nabycia przez spółkę udziałów spółki Metelem Holding Company Limited, podmiotu pośrednio dominującego spółki Polkomtel sp. z o.o., operatora sieci komórkowej "Plus".

Skład grupy instytucji finansowych zaangażowanych w pozyskanie przez spółkę refinansowania, o którym mowa powyżej, nie został ostatecznie ustalony na dzień rozpoczęcia negocjacji przez spółkę.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający