Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS ZAPOWIADA NOWE PROGRAMY (foto)Drukuj

Polsat News (HD)
"Światowidz" oraz "Top Wtop" – to nowe programy, które dla widzów przygotował kanał informacyjny Polsat News. Magazyny pojawią się na antenie stacji już w marcu.


"Światowidz" to lifestyle’owy program o tematyce międzynarodowej. W magazynie widzowie zobaczą m.in. ciekawostki ze świata, wydarzenia z życia znanych ludzi, przedstawione w sposób lekki, czasem nieco żartobliwy. Autorami i prowadzącymi "Światowidz" będą dziennikarze z redakcji zagranicznej Polsat News – Natalia Sosin, Magdalena Woroń oraz Jacek Trela. Magazyn będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 15:35. Pierwszy odcinek, na antenie Polsat News, 3 marca 2014 roku.


Natalia Sosin


"Top Wtop" ruszy natomiast 9 marca. W programie zaprezentowane zostanąy barwne, intrygujące lub zaskakujące wypowiedzi m.in. polityków, ekspertów, celebrytów oraz zdarzenia i sytuacje z ich udziałem. W każdą niedzielę o 21:30 program na żywo ze studia Polsat News poprowadzi Tomasz Śliwiński (Radio PiN). Autorami i wydawcami programu są Marcin Skolimowski i Bartek Symanowicz z Polsat News.

Foto: Polsat
#1 | Baldur dnia 26.02.14 19:05
Lubię polsat news i te programy dodatkowo go urozmaicą. Szczególnie ten drugi ma szanse na spora oglądalność.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający