Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 5 MLN DEKODERÓW OPUŚCIŁO FABRYKĘ CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
W 2013 roku, wyprodukowane przez operatora dekodery stanowiły ponad 90% wszystkich sprzedanych lub udostępnionych przez Cyfrowy Polsat urządzeń. Według stanu na koniec grudnia 2013 roku, w sumie w fabryce CP zostało wyprodukowane już ponad 5 mln dekoderów, w tym ponad 3,3 mln dekoderów HD - podał Cyfrowy Polsat.

Wszystkie modele produkowanych przez Cyfrowy Polsat dekoderów do odbioru telewizji w wysokiej rozdzielczości wyposażone zostały dodatkowo w dostęp do aplikacji IPLA, dzięki której po podłączeniu dekodera do Internetu użytkownik może korzystać z zasobów telewizji internetowej. W ramach oferty, abonenci mogą również korzystać na dekoderach z usługi Multiroom. Usługa IPLA nie jest dostępna na dekoderze PVR Sagemcom ESI-88, ponieważ tego modelu nie produkuje Cyfrowy Polsat.
#1 | Baldur dnia 03.03.14 09:21
Polska fabryka i ilość dekoderów, która budzi respekt. Dobrze, że polsat unifikuje swoje dekodery bo to ułatwi mu w przyszłości pisanie nowych softów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający