Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POZYCJE POLSATU PRZEDPREMIEROWO W IPLADrukuj

IPLA
Widzowie IPLI jako pierwsi, jeszcze przed emisją w telewizji, obejrzą perypetie ulubionych serialowych bohaterów Telewizji Polsat. Bezpłatnie i przedpremierowo zobaczyć będzie można odcinki najnowszych serii: "Przyjaciółki", "To nie koniec świata", "Świat według Kiepskich", ''Zdrady", "Pierwsza miłość", "Dlaczego ja", "Malanowski i Partnerzy", "Trudne sprawy", "Dzień, w którym zmieniło się moje życie" i wiele innych.

W IPLI pojawiać się będą także najnowsze programy rozrywkowe wiosennej ramówki Polsatu: "Taniec z gwiazdami", "Hell’s Kitchen" oraz nowe sezony: "Must Be The Music", "Ewa gotuje", "Nasz nowy dom" i "Top Chef". Wszystkie materiały Telewizji Polsat będą udostępniane bezpłatnie. Dla swoich widzów IPLA przygotowała także coś specjalnego - użytkownicy będą mogli dodatkowo i bez żadnych opłat zobaczyć ekskluzywnie materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady ze swoimi ulubionymi aktorami.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, internauci będą mogli liczyć na kolejny odcinek na tydzień przed premierą w telewizji! Seriale emitowane codziennie będą udostępniane online dzień przed premierą telewizyjną - w momencie zakończenia emisji odcinka serialu w telewizji, kolejny będzie już dostępny bezpłatnie w IPLA.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający