Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"M JAK MIŁOŚĆ", "KLAN", "RANCZO" I INNE POZYCJE TVP PRZEDPREMIEROWO W IPLADrukuj

IPLA
Wraz ze startem wiosennych ramówek stacji telewizyjnych, w największej telewizji internetowej IPLA udostępniane będą przedpremierowo odcinki seriali TVP, oraz jak już informowaliśmy wcześniej seriali i programów Telewizji Polsat. Będzie można je oglądać na komputerach, urządzeniach mobilnych, dekoderach i telewizorach Smart TV.

Na platformie, w ramach pakietu IPLA PREMIERY dla widzów IPLI dostępne będą najnowsze produkcje Telewizji Polskiej emitowane w TVP1: "Klan", "Galeria", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Ranczo" i "Słodkie życie", a także serie TVP2: "Barwy szczęścia", "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na sygnale" i "BarON24".

O programach i serialach Polsatu dostępnych przedpremierowo w IPLA pisaliśmy już na łamach cyfrowypolsatnews.pl. Szczegóły pod tym linkiem.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, internauci będą mogli liczyć na kolejny odcinek na tydzień przed premierą w telewizji. Seriale emitowane codziennie będą udostępniane online dzień przed premierą telewizyjną – w momencie zakończenia emisji odcinka serialu w telewizji, kolejny będzie już dostępny w IPLI.

Premiery seriali i programów dostępne będą w zależności od praw na: komputerach (strona www.ipla.tv, aplikacja IPLA dla Windows i Windows 8), urządzeniach mobilnych (iOS, Android, Windows Phone), urządzeniach SmartTV (m.in. Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic) oraz dekoderach (Cyfrowy Polsat, Netia, Toya).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający