Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT: SIATKARKI POWALCZĄ O PUCHAR POLSKI (akt.)Drukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim siatkarki rozpoczną decydująca batalię o Puchar Polski w sezonie 2013/14. Zapowiada się zacięta walka. Transmisje spotkań w Polsacie Sport.


Po raz pierwszy w historii naszych zawodowych rozgrywek dojdzie do sytuacji, że w finałowym turnieju zagrają zespoły, które w swojej bogatej historii mogą pochwalić się wywalczeniem tego trofeum. W tej klasyfikacji najlepszy okazuje się klub z Bielska Białej, który po Puchar Polski sięgał aż osiem razy, po raz ostatni w Olsztynie w sezonie 2008/09. Trzy razy w finałowej rozgrywce najlepszy okazywał się zespół z Polic, dwa razy z Dąbrowy Górniczej, a jeden raz z Muszyny. Która z drużyn powiększy swój dorobek? Który zespół zwycięży w 57. edycji rozgrywek o Puchar Polski przekonamy się w najbliższą niedzielę, późnym popołudniem.

Aktualizacja: Decyzją nadawcy, nastąpiły zmianie w programie.

Transmisje Pucharu Polski:
Sobota
*I półfinał Chemik Police - Aluprof Bielsko-Biała - godz. 14:45 (Polsat Sport News)
*II półfinał Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna - godz. 17:45 (Polsat Sport/HD)

Niedziela
*Finał - godz. 14:45 (Polsat Sport News)


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający