Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREZES PZPN W "CAFE FUTBOL"Drukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport zaprasza na niedzielne wydanie magazynu "Cafe Futbol". Gościem Mateusza Borka będzie prezes PZPN Zbigniew Boniek. Nie zabraknie także stałych ekspertów Polsatu Sport - Wojciecha Kowalczyka i Romana Kołtonia.


Szef PZPN - takie były nadzieje wielu kibiców - miał odmienić wizerunek związku, ale także cały polski futbol. Z tym pierwszym zadaniem radzi sobie poprawnie, o piłkarskiej centrali mówi i pisze się dużo cieplej niż w poprzednich latach. A co z polską piłką? No cóż, tu już tak różowo nie jest.

To Zbigniew Boniek postawił na Adama Nawałkę i wziął za wybór nowego selekcjonera pełną odpowiedzialność. Tymczasem w trzech poważnych sprawdzianach za kadencji Nawałki reprezentacja Polski nie tylko nie wygrała, ale nie strzeliła nawet jednego gola! Po środowej porażce ze Szkocją piłkarzy schodzących z murawy Stadionu Narodowego żegnały głośne gwizdy.

"Cafe Futbol" w Polsacie Sport/HD - niedziela, godzina 11:00.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający