Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO": PONAD 2,8 MLN WIDZÓW. POLSAT NR. 1 (foto)Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
W sobotę na antenie Polsatu zadebiutował nowy show "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszy odcinek obejrzało ponad 2,8 mln widzów. W trakcie nadawania programu Telewizja Polsat była liderem zarówno w grupie 16-49 jak i 4+.

W pierwszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo”" usłyszeliśmy rewelacyjne wykonania utworów polskich i zagranicznych muzycznych ikon. Zobaczyliśmy fantastyczną Agnieszkę Włodarczyk, która wcieliła się w Cher i zaśpiewała hit "If I could turn back time". Jej stylizacja oraz umiejętności wokalne rozpaliły do czerwoności jurorów: Pawła Królikowskiego i DJ.Adamusa. Energetyczny utwór Tiny Turner "Private dancer" wykonała Katarzyna Skrzynecka, która była wprost nie do odróżnienia od pierwowzoru. - "Takiej Tiny, tak niesamowicie podobnej, to ja się naprawdę nie spodziewałam. Jak wyjechałaś w tej windzie, oślepiło mnie światło i patrzę: naprawdę tam stoi Tina" – zachwycała się jurorka Katarzyna Kwiatkowska.

Z kolei Bilguun Ariunbaatar zaskoczył głęboką barwą głosu godną samego Krzysztofa Krawczyka, którego utwór zaśpiewał. "No i widzisz, zobacz co się okazuje, że ty masz kawał głosu, no naprawdę" – skomentowała z niedowierzaniem Katarzyna Kwiatkowska. "I just call to say I love you" Steve Wondera to piosenka zaśpiewana przez Mariusza Totoszkę. Jego występ porwał publiczność i jury. Chcąc być bardziej wiarygodnym artysta zakleił nawet oczy, by lepiej wczuć się w postać niewidzącego Steve Wondera. "Nie wzrusza się takich starych facetów jak ja. Jesteś fenomenalny! Zrobiłeś to pięknie!" – podsumował Paweł Królikowski.

Lady Gagą wieczoru został Artur Chamski i jego "Bad Romance". Wykonanie tak poruszyło Piotra Gąsowskiego, że z wrażenia założył … białe szpilki. - "Liczyłem na finałową scenę, w której się Lady Gaga podpala, ale dzięki Bogu tego nie zrobiłeś, bo byłoby o jednego bardzo zdolnego uczestnika mniej" – powiedział DJAdamus. Luciano Pavarotti, czyli Paweł Tucholski spowodował, że Małgorzata Walewska aż wybiegła na scenę, pozwalając wszystkim posłuchać, jak śpiewa prawdziwa diva. A w klimat lat ‘80 wprowadziła wszystkich Paulla i jej "Aleja Gwiazd" – Zdzisławy Sośnickiej. Jednak w największe zdumienie wprawiła jury i publiczność Julia Pietrucha, która przeistoczyła się w wokalistę PSY. Okazało się, że koreański hit "Gangnam Style", to utwór stworzony dla młodej aktorki. Charakterystyczny krok sceniczny, tzw. konik i opanowanie trudnego przecież koreańskiego języka spowodowały lawinę pozytywnych komentarzy: - "Rewelacja, jesteś po prostu gwoździem tego programu!" – komplementowała Małgorzata Walewska. - "Fajnie Julka uchwyciła tę pewność siebie w podrywie" – zauważyła Katarzyna Kwiatkowska.

Decyzją jury i uczestników program wygrała Julia Pietrucha. Swoją nagrodę – czek na 10 tys. zł przekazała schronisku zwierząt Canis w Kruszewie.


Jury programu


Najbliższy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na antenie Telewizji Polsat, w sobotę, o godzinie 22:00.

Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat (foto: Studio69/Polsat)
#1 | mijes dnia 02.12.15 15:49
ok

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający