Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

REKORD OGLĄDALNOŚCI POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
"Kulisy Tańca z gwiazdami" emitowane w Polsat Cafe w piątkowy wieczór (07.03) zgromadziły rekordową - niemal 211 000 widownię, co przełożyło się na udziały 1,65% w grupie 4+ oraz 1,64% w grupie (16-49).


Wszyscy lubimy podglądać zakulisowe, backstagowe wydarzenia wielkich produkcji. Tym razem będzie ku temu niezwykła okazja – na specjalnie wybudowanym balkonie, usytuowanym nad tanecznym parkietem, na kanapie zasiądą tancerze, partnerujące im gwiazdy oraz ich rodziny. Z "Kulis Tańca z gwiazdami", które prowadzą Agnieszka Popielewicz oraz Bilguun Ariunbaatar dowiemy się o wszystkich poza – parkietowych tajemnicach: gdzie szyte są stroje i kto stylizuje gwiazdy, co jedzą w trakcie przygotowań, czy bardzo się denerwują i jak radzą sobie ze stresem - słowem wszystko co chcielibyście wiedzieć o "Tańcu z gwiazdami" a baliście się zapytać? W programie gwiazdy skomentują doniesienia prasowe i obalą lub potwierdzą plotki na swój temat, którymi żyją portale informacyjne.

Emisja "Kulis Tańca z gwiazdami" w piątki o godzinie 22:00 w Polsat Cafe, tuż po zakończeniu programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie.


Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 18.03.14 11:29
Jak widać sukces TzG na Polsacie przeniósł się też na Polsat Cafe prezentujący kulisy owego tanecznego programu. Generalnie jakby nie patrzeć ryzyko przejęcia formatu wcześniej oferowanego przez TVN się opłaciło i przynosi wymierne zyski.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający