Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

F1 POZOSTAJE NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat kolejny raz zapewni polskim widzom możliwość oglądania najbardziej ekscytujących wyścigów na świecie – już do Grand Prix Australii Formuła 1 ponownie zagości w kanałach sportowych Telewizji Polsat.

Zaczynając od Grand Prix Australii rywalizacja królowej sportów samochodowych w sezonie 2014 pokazywana będzie w najpopularniejszych kanałach sportowych w Polsce - Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, w tym również w jakości High Definition w Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra HD.

Stacja zapewni widzom relacje ze wszystkich weekendów z Grand Prix: pokaże piątkowe i sobotnie treningi, sobotnie kwalifikacje i najważniejsze wydarzenie każdego weekendu z Formułą 1, czyli niedzielny wyścig.

Porozumienie w sprawie pokazywania Formuły 1 zostało zawarte dzięki determinacji zarówno dysponenta praw telewizyjnych, jak i Telewizji Polsat, która chciała zapewnić widzom w Polsce możliwość oglądania Formuły 1.

"Kwalifikacje i wyścig z Melbourne pokażemy w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD. Cieszymy się, że mimo długich i ciężkich negocjacji udało nam się pozyskać prawa do Formuły 1" - powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat, Marian Kmita.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra, także w wersji HD, to najpopularniejsze kanały sportowe w Polsce, które można oglądać na platformie Cyfrowy Polsat i w wielu sieciach kablowych.


Informuje: polsatsport.pl
#1 | AR HD dnia 14.03.14 16:44
Brawo w ostatniej chwili.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający