Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BARDZO DOBRE WYNIKI "TAŃCA Z GWIAZDAMI", "TWOJEJ TWARZY..." I "TYLKO MUZYKI"Drukuj

Polsat (HD)
Drugi odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" oglądało ponad 3,5 mln widzów. Dało to stacji pozycję lidera w grupie 4+, a Polsat zgromadził przed telewizorami blisko o milion więcej widzów niż TVN.


Świetny wynik zanotował również show "Twoja twarz brzmi znajomo", przy którym bawiło się ponad 2,7 mln widzów. W trakcie nadawania programu Telewizja Polsat była liderem zarówno w grupie 16-49 jak i 4 + i zanotowała prawie 25% udziały w rynku, co oznacza wzrost w stosunku do ubiegłego tygodnia.

O ponad pół miliona wzrosła widownia "Tylko muzyka. Must be the music". Trzeci odcinek 7. edycji show obejrzało 3 mln 126 tys. widzów. Po raz kolejny "Tylko muzyka. Must be the music" obroniła tytuł najlepszego muzycznego talent show weekendu, wygrywając ponownie zarówno z "X-Factorem" (TVN), jak i z "The Voice of Poland" (TVP2). Warto dodać, że po trzech emisjach "Tylko muzyka. Must be the music" jest najpopularniejszym muzycznym show. Program oglądało średnio 2,75 miliona widzów, a konkurencyjny "X-Factor" - 2,6 mln.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 18.03.14 10:55
Wiosenne weekendowe programy wieczorne Polsatu dają radę. Co widać po liczbie widzów przed tv. Ryzyko przejęcia formatu TzG się opłaciło. TTBZ jest świetnym przyjemnym programem. A MBTM to już sztandarowy hit stacji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający