Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 200 TYS. WIDZÓW F1 W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Ponad 200 tysięcy widzów śledziło w niedzielny poranek na antenie Polsatu Sport inaugurację 65 sezonu Formuły 1. Wyścig o GP Australii wygrał Nico Rosberg z Mercedesa, przed dwoma zawodnikami stajni McLarena: Kevinem Magnussenem i Jensonem Buttonem. Negocjacje trwały niemal do ostatniej chwili, a stacja odbierała dziesiątki telefonów od kibiców.

Inauguracja sezonu królowej sportów samochodowych - Formuły 1 wypadła okazale. Polsat Sport, najpopularniejszy kanał sportowy w Polsce, pokazał sobotnią sesję treningową, kwalifikacje i niedzielny wyścig. Porozumienie w sprawie pokazywania Formuły 1 zostało zawarte w ostatniej chwili dzięki determinacji zarówno dysponenta praw telewizyjnych, jak i Telewizji Polsat, która chciała zapewnić widzom w Polsce możliwość oglądania Formuły 1.
Kolejny weekend z F1 to wyścig o GP Malezji 30 marca. Widzowie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra będą mogli zobaczyć całość zmagań kierowców od piątkowych sesji treningowych.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra, także w wersji HD to najpopularniejsze kanały sportowe w Polsce, które można oglądać na platformie Cyfrowy Polsat i wielu sieciach kablowych. Dostęp do sportowych kanałów Telewizji Polsat i wydarzeń sportowych na żywo mają także użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA (www.ipla.tv).


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 18.03.14 10:47
Ponoć Polsat Sport ostro walczył o prawa do F1 i się udało. Dzięki temu że wszystkie relacje będą na Polsacie Sport zyskamy możliwość oglądania piątkowych eliminacji i sobotnich treningów prócz niedzielnego wyścigu głównego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający