Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KONIEC KANAŁU FIGHTBOX W IPLA? (akt.)Drukuj

IPLA
W dniu dzisiejszym ze strony www.ipla.tv zniknął kanał FightBox, który był oferowany w pakiecie iplaSPORT oraz w ramach pakietu FilmBox Live. Obecnie nie jest znana przyczyna - być może to błąd. Możliwe jest również, że kanał został wycofany z oferty największej internetowej platformy telewizyjnej w Polsce.
Obecna oferta IPLI


Kanał FightBox oferowany jest nadal w ramach dodatkowego pakietu Sport HD w Cyfrowym Polsacie.

FightBox to unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników. Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Dodatkowo emitowane są programy informacyjne prezentujące sylwetki i rankingi zawodników.


Aktualizacja 18 marca: Zniknięcie kanału FightBox jest spowodowane problemami technicznymi w IPLI. Po dłuższym pobycie na www.ipla.tv oraz po odświeżeniu strony, pojawia się kanał FightBox.
#1 | Mentoris dnia 18.03.14 11:41
Trzeba tutaj dodać, że w aplikacji IPLA, kanał FigtBox pojawia sie normalnie.
#2 | Mentoris dnia 18.03.14 15:41
Już FightBox jest z powrotem na stronie.
#3 | AR HD dnia 18.03.14 16:20
Tak jest Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający