Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS ZACHĘCA DO NAKRĘCENIA WŁASNEGO TESTU TELEFONUDrukuj

Plus
Plus po raz kolejny zaprasza subskrybentów swojego kanału w serwisie YouTube do udziału w konkursie video. Tym razem zadaniem uczestników jest przygotowanie własnego testu telefonu. Nagrodą będzie smartfon o wartości do 2500 zł.

Plus coraz aktywniej rozwija swoją obecność w serwisie YouTube (youtube.com/pluspl), a testy telefonów to jedne z najchętniej oglądanych filmów na kanale operatora w serwisie.

"Postanowiliśmy wykorzystać popularność tego typu treści i zorganizować nowy konkurs. Chcemy w ten sposób zaangażować najbardziej aktywnych na YouTube użytkowników, którzy często sami wyrażają się nie tyle przez pisemne komentarze, co przez tworzenie własnych krótkich filmików." – mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Polkomtelu.

Zadaniem uczestników konkursu jest nakręcenie własnego testu telefonu. Video nie musi być długie – wystarczy film o długości od 1 do 5 minut, a plik w formacie mp4, 3gp, wmv, mpg lub flv należy przesłać do 30 kwietnia na adres plus.konkurs.fb@gmail.com.

Nagrodą w konkursie będzie wskazany przez laureata smartfon o wartości do 2500 zł.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający