Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ID HD BĘDZIE DOSTĘPNY W CYFROWYM POLSACIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Kanał ID od 15 kwietnia rozpocznie nadawanie w jakości HD. Dzięki temu ulubione programy będzie można zobaczyć w najwyższej jakości dźwięku i obrazu. ID HD będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu, nc+, UPC oraz wybranych operatorów kablowych - informuje nadawca.


Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.


Logotyp ID HD


ID fascynuje widzów, dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, a napięcie narasta z każdą sekundą. Kanał inspiruje, zachęca do myślenia, rozbudza pragnienie odkrycia prawdy, rozwikłania zagadki i poznania motywów. Prezentowane historie są przejmujące i dramatyczne, w pełni angażują widzów, którzy nie mogą spokojnie usiedzieć na swoim miejscu, dopóki prawda nie zostanie odkryta, a zagadka rozwiązania.

Aktualizacja 1 kwietnia: Firma Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) przesunęła premierę ID HD na 17 kwietnia br. Jednocześnie spółka poinformowała, że również w tym dniu zadebiutuje na polskim rynki kanał Discovery Turbo Xtra HD - na chwilę obecną nie wiadomo czy znajdzie się w ofercie Cyfrowego Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający