Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: KOLEJNA ODSŁONA KAMPANII INTERNETU SZYBSZEGO OD NEOSTRADY (wideo)Drukuj

Plus
Startuje nowa odsłona kampanii promującej Internet LTE w Plusie, który nie tylko jest szybszy od Neostrady, ale nie ma też ukrytych opłat. Internet w Plusie jest też najszybszy ze wszystkich operatorów komórkowych na rynku - informuje Plus.

Jak tłumaczą w najnowszym spocie Bliźniaczki: "Nie rozmawiam z obcymi (…) im nie można wierzyć!". A internet LTE w Plusie jest nie tylko szybszy, ale i praktyczniejszy, bo nie wiąże użytkowników kablem.Spoty Plusa oparte są na rzetelnych danych i obiektywnych testach, a według wszystkich dotychczasowych zestawień niezależnego rankingu Speedtest.pl, publikowanych od lipca ubiegłego roku:

Internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady i doskonale sprawdza się jako internet użytkowany w domu. Co więcej, jest również najszybszy spośród czterech największych operatorów komórkowych.
* Internet LTE z Plusa to doskonale rozwiązanie dla domu.
* 2 na 3 Polaków jest w jego zasięgu.
* Jest chętnie używany właśnie jako internet domowy i to w dodatku szybszy od Neostrady.
* Klienci Plusa nie ponoszą też żadnych ukrytych kosztów dodatkowych, typu doliczane do abonamentu co miesiąc prawie 30 zł w Neostradzie.
* Nie wiąże też swoich użytkowników kablem, a aż 90% nowych klientów Plusa jest zadowolonych z dokonanego wyboru.
* Według przeprowadzonego we wrześniu 2013 r. (źródło: Badanie Grupy IQS "Zmień internet domowy na Plusa", Listopad 2013. Baza: Osoby, które zakupiły ofertę Plus Internet we wrześniu 2013, n=1000) badania wśród osób, które skorzystały z oferty operatora 7 na 10 nowych klientów potwierdza, że używa internetu Plusa jako domowego, a 9 na 10 nowych klientów Plus Internet deklaruje zadowolenie z zakupu.

Według najnowszego zestawiania za luty 2014 r, średnia prędkość pobierania osiągnięta przez klientów Plusa to 10.07 Mb/s, a średnia prędkość wysyłania wynosi 4.11 Mb/s. W przypadku Neostrady wartości te wynoszą odpowiednio 7,82 Mb/s dla wysyłania i 1,22 Mb/s dla pobierania danych. Ranking Speedtest.pl pozwala porównać możliwości różnych dostawców i technologii internetu, a publikowane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych bez podziału na technologie dostępu. W przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy: LTE, HSPA/HSPA+, EDGE, GPRS.

Internet oferowany przez Plusa jest najszybszym ze wszystkich oferowanych przez operatorów komórkowych i wygrywa nie tylko ze stacjonarną Neostradą, ale również z mobilnymi ofertami Orange, Play i T-Mobile.

Według rankingu prędkości dostawców mobilnego Internetu w Polsce zrobionego na podstawie zestawienia Speedtest.pl za luty 2014, internet z Plusa jest ponad dwukrotnie szybszy od T-Mobile i Play i prawie trzykrotnie szybszy od Orange.


Prędkości dostawców mobilnego Internetu w Polsce według Speedtest.pl (dane na luty 2014):


"Ranking, do którego Plus odwołuje się w swoich przekazach reklamowych powstaje na bazie realnych testów dokonywanych przez prawdziwych użytkowników usług wszystkich operatorów. Ranking speedtest.pl nie powstaje na zlecenie Plusa i nie jest robiony za pieniądze Plusa. Nie są to subiektywnie wybrane technologie, czy próbki do zestawienia. To prawdziwy użytkownik Internetu i jego test prędkość zsumowany z wynikami pozostałych klientów tego samego operatora" - czytamy w komunikacie Plusa.


Testuj internet LTE za 9 zł


Metryczka kampanii Plus Internet:
Tytuł reklamy: Plus Internet "Bliźniaczki"
Agencja: Young & Rubicam Poland
Przedstawiciel Agencji: Lena Stryjewska, Marta Pawlaczyk
Autor scenariusza: Tomasz Wojciechowski, Jakub Malinowski
Kompozytor muzyki: Tim Garland
Tytuł utworu: "Wacka Wacka"
Reżyser: Michał Gazda
Producent: Ryszard Kłosowski
Dom mediowy: Media Direction OMD
Media: TV, OOH, BTL
Start kampanii: 1.04.2014
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający