Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT BEZ KANAŁÓW HBO, CINEMAX I SUNDANCE W SD (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat usunął z listy kanałów stacje HBO, Cinemax i Sundance w SD. Kanały od lutego były dostępne promocyjnie dla abonentów (nie wchodziły w skład oferty operatora).


W chwili obecnej czekamy na komentarz Cyfrowego Polsatu, dotyczący zaistniałej sytuacji.

HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax i Cinemax 2 w standardowej rozdzielczości znajdowały się na pozycjach 330-334, a Sundance SD na pozycji 350.


Przypomnijmy, że Cyfrowy Polsat nadal zapewnia dostęp do kanałów w wysokiej rozdzielczości: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD i Sundance HD.

Aktualizacja: Cyfrowy Polsat potwierdza usunięcie kanałów HBO SD, HBO 2 SD, HBO Comedy SD, Cinemax SD i Cinemax 2 SD i Sundance SD i jednocześnie informuje, iż istnieje możliwość bezkarnego zerwania umowy. Warunkiem jest posiadanie chociażby jednego z wyżej wymienionych kanałów w kontrakcie (kanał gwarantowany w umowie).
#7 | AR HD dnia 01.04.14 17:02
@jaro25, Osobiście dzwoniłem na Infolinię i akurat mi powiedzieli, że można ( "nie ma problemu" ), a mam dekoder HD, to logiczne - jeśli kanał jest w umowie to jak najbardziej można. Zwrócili jednak uwagę na planowane poszerzenie oferty Cyfrowego Polsatu ... Ciekawe : >
#8 | Dziobaczek dnia 02.04.14 19:40
Panowie to mogę wypowiedzieć umowę czy nie.Mam pakiet Familijny Max HD,Film HD,Sport HD i umowę podpisałem 2013.09.02?Proszę o pomoc.
#9 | Midrach dnia 03.04.14 09:21
Nie umiesz czytać czy co - przecież masz napisane ,że jeżeli przynajmniej masz jeden program w umowie a tego co widzę masz umowę z tamtego roku to spokojnie z czystym sumieniem możesz , ale nie musisz jeżeli Polsat spełnia twoje oczekiwania . Ja złożyłem

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający