Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: "OFERTA MIKRO" - NOWATORSKI PAKIET USŁUG DLA BIZNESUDrukuj

Plus
Od kwietnia osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pierwszego na rynku pakietu usług bankowo-księgowo-telekomunikacyjnych dla Mikro Firm przygotowanego przez Plus Bank we współpracy z operatorem sieci Plus oraz Media Power, właścicielem platformy księgowej IFIRMA.

"Oferta Mikro" to nowatorski pakiet usług dla biznesu gwarantujący kompleksowe wsparcie mikroprzedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej. Łączy on ofertę bankową, księgową i telekomunikacyjną. Klient w jednym czasie i miejscu może otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową czy zakupić telefon i dostęp do Internetu. Wszystko to pozwala znacznie zmniejszyć koszty w porównaniu do zakupu wymienionych usług oddzielnie.

W ramach "Oferty Mikro" przedsiębiorca otrzymuje:
* rachunek bankowy w Plus Banku za 0 zł,
* do 50% rabatu na abonament w Plusie,
* 0 zł za księgowość internetową IFIRMA przez pierwszych 6 miesięcy,
* ofertę kredytową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

"Oferta Mikro" dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz księgowość internetową IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze będzie można załatwić od ręki, także poza siedzibą firmy.

"Oferta Mikro" została skonstruowana tak, aby klienci z niej korzystający, za najniższą cenę na rynku otrzymali najwyższą jakość jej elementów składowych.

Klienci sieci Plus nawet, jeżeli nie posiadają pakietu internetowego, nie płacą za transmisję danych w telefonie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej plusbank24.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający