Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOMUNIKAT LOVE: "CYFROWY POLSAT ROZPOCZĄŁ BEZPRAWNE NADAWANIE KANAŁU"Drukuj

Cyfrowy Polsat
Nie zakończył się konflikt na linii Cyfrowy Polsat a nadawca stacji LOVE. Kanał w komunikacie poinformował, że Cyfrowy Polsat rozpoczął emisję stacji LOVE bezprawnie i jak dodaje, "tym samym doszło do złamania praw autorskich oraz plagiatu".

Komunikat za profilem LOVE na Facebooku (pisownia oryginalna):

"W dniu dzisiejszym tj. 2 kwietnia 2014 r. Cyfrowy Polsat S.A. rozpoczął bezprawne nadawanie kanału LOVE (na pozycji 102). Tym samym doszło do złamania praw autorskich oraz plagiatu.

Informujemy, że znak handlowy, oprawa graficzna jak i kontent kanału jest wyłączną własnością spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd., która to jest jedynym prawowitym właścicielem Telewizji LOVE.

Przypominany, że dnia 20 listopada 2013 r, Cyfrowy Polsat S.A. również bezprawnie zerwał umowę na dystrybucję Telewizji LOVE. O całej sytuacji, tak jak to miało miejsce w przypadku zerwania umowu, poinformowani zostaliśmy przez osoby trzecie.

W dniu dzisiejszym oczekujemy oficjalnego wyjaśnienia ze strony Cyfrowego Polsatu S.A. oraz dostarczenia stosownej dokumentacji, na jakiej podstawie użyto należącego do spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. znaku handlowego i rozpowszechniania sygnału Telewizji LOVE.

W przypadku braku stosownych wyjaśnień, sprawa skierowana zostanie do prokuraturu oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji."


Cyfrowy Polsat wystosował komentarz do powyższego oświadczenia, który przeczytać można pod tym linkiem.
#1 | Mentoris dnia 02.04.14 15:51
W takim razie, kto dołączył kodowanie dla CP?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający