Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

UDANY START "PIELĘGNIAREK" W POLSACIE (foto)Drukuj

Polsat (HD)
W poniedziałek, 31 marca o godz. 12:00 Telewizja Polsat pokazała pierwszy odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego "Pielęgniarki". Premierowy odcinek oglądało średnio 639 tys. widzów, a udział w grupie 16-49 wyniósł 19.2%. Dzięki tym wynikom serial był liderem pasma (także drugiego dnia).


"Pielęgniarki"


"Pielęgniarki" to nowy, codzienny serial paradokumentalny produkowany przez ATM Grupa S.A. dla Telewizji Polsat. Każdy odcinek "Pielęgniarek" opowiada o ich pełnej poświęcenia pracy i o życiu w obrębie samego szpitala - sporach pomiędzy personelem, kłótniach na temat podziału obowiązków i konfliktach na linii szefowa – podwładne. Każdy przypadek pacjenta jest inny, a za tymi przypadkami stoją najsilniejsze emocje - zdrady, rozstania, nowe miłości, zazdrość, złość, wybaczenie, żale rodzinne… Pielęgniarka jest zawsze najbliżej nich wszystkich.

"Pielęgniarki" emitowane są codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 12:00. Stacja nie przewiduje na razie powtórek. Premierowe odcinki można oglądać dzień wcześniej w serwisie IPLA.


Foto/Informuje: ATM Grupa
#1 | Prokop dnia 10.04.14 20:24
Niby tyle narzekań na seriale paradokumentalne a jak się okazuję widzowie są. Dlaczego więc Polsat zbiera cięgi za to dostosowuje ramówkę do oczekiwań i upodobań widowni?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający