Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT ODPOWIADA NA ZARZUTY TELEWIZJI LOVEDrukuj

Cyfrowy Polsat
W rozwinięciu newsa prezentujemy komentarz Cyfrowego Polsatu, w którym platforma odnosi się do oświadczenia, jakie opublikowała stacja LOVE na swoim profilu na Facebooku. Cyfrowy Polsat zaznacza, że zarzuty spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. (nadawcy kanału LOVE) są bezzasadne.

Komentarz Cyfrowego Polsatu:
"W odpowiedzi na informacje rozpowszechniane przez spółkę 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. informujemy, że Cyfrowy Polsat nie jest nadawcą kanału LOVE, więc zarzuty spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. w stosunku do naszej firmy są bezzasadne. Na podstawie zawartej umowy licencyjnej rozprowadzamy kanał LOVE, którego nadawcą jest podmiot posiadający odpowiednią koncesję. Tym samym włączenie kanału przez Cyfrowy Polsat odbyło się zgodnie z prawem i w dbałości o dobro klientów, zaś wszelkie ewentualne roszczenia z tego tytułu powinny być kierowane do właściwych podmiotów."

Oświadczenie kanału LOVE znajduje się pod tym linkiem.
#1 | PN dnia 02.04.14 20:22
Kolejne oświadczenie stacji LOVE:

Drodzy Widzowie-
Obecna transmisja LOVE na platformie Cyfrowego Polsatu S.A. w żaden sposób nie odzwierciedla rozpowszechnianego przez nas obecnie sygnału dla operatorów kablowych. Jest to tylko i wyłącznie plagiat i nieudany klon naszego kanału.
Prosimy, nie zrozumcie nas źle, jako nadawcy zależy nam na jak największym zasięgu, jednak uruchomienie za naszymi plecami kopii kanału, używanie należącego do nas znaku handlowego (jakim jest logo LOVE) i przywłaszczanie sobie czyjejś własności, jest po prostu kradzieżą!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający