Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TANIEC Z GWIAZDAMI" HITEM POLSATU, REKORD "TWOJEJ TWARZY..."Drukuj

Polsat (HD)
Prawie 3 mln 730 tys. widzów to średnia widownia piątkowego tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Od swojego debiutu w Telewizji Polsat pozostaje najchętniej oglądanym show tej wiosny. Zmagania 8 pozostałych w rywalizacji par śledził co czwarty widz w grupie 4+ i co piąty w grupie komercyjnej 16-49.

Sobotni show "Twoja twarz brzmi znajomo" pełen zaskakujących metamorfoz gwiazd, zanotował najlepszy wynik oglądalności – blisko 3 mln 300 tys. widzów. W czasie nadawania programu Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych z bardzo wysokimi udziałami: 28,5% SHR wśród wszystkich badanych (4+) i 29,1% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

Niedzielny show "Tylko muzyka. Must be the music" ponownie zaaplikował widzom świeży muzyczny mix, przyciągając przed telewizory blisko 2 mln 715 tys. widzów, co dało stacji pozycję lidera w grupie komercyjnej z wynikiem 18,3% SHR. "Must be the music" pozostaje niezmiennie najlepszym muzycznym talent show weekendu. Zarówno "X Factor" (TVN) jak i "The Voice of Poland" (TVP2) zanotowały słabsze wyniki. Odpowiednio 2 mln 522 tys. i 2 mln 637 tys. widzów.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 10.04.14 20:02
TzG to czarny koń wiosennej ramówki, a może lepiej byłoby powiedzieć złoty albo milionowy ze względu na zyski jakie daje stacji i liczbę widzów. Chociaż dla mnie największym zaskoczeniem jest TTBZ. Strasznie wciągający i rozrywkowy program. Polsat w tym sezonie króluje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający