Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS RUSZA ZE SPRZEDAŻĄ PRĄDU DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCHDrukuj

Plus
Sieć Plus wprowadza całkowicie nowy na polskim rynku abonamentowy model sprzedaży prądu, w którym klient wybiera odpowiadający mu abonament z pakietem energii i płaci za tyle, ile jej zużył. To również jeszcze niższa stawka i atrakcyjna oferta dla klientów sieci Plus i Cyfrowego Polsatu w programie smartDOM, dzięki czemu można zaoszczędzić na rachunkach za prąd nawet 240 zł.

Plus rewolucjonizuje rynek dostawców energii elektrycznej i wprowadza usługę, dzięki której można zaoszczędzić na rachunkach za prąd nawet 240 zł w ramach programu smartDOM. To kolejna usługa w programie smartDOM, która pozwala na uzyskanie znaczących oszczędności.Skorzystanie z oferty energii elektrycznej od Plusa jest bardzo proste. Zasady zmiany sprzedawcy są maksymalnie uproszczone i wszystkie formalności zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa. Prąd od Plusa, to:
* Atrakcyjna stawka za kWh, z gwarancją niezmienności w trakcie trwania kontraktu – kupując energię w Plusie, można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych rocznie.
* Zniżka dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu – specjalne stawki dla osób korzystających z innych usług Plusa i Cyfrowego Polsatu, dzięki czemu można mieć nawet 240 zł oszczędności.
* Jedna oferta energii w całej Polsce – takie same, korzystne warunki bez względu na to, gdzie się mieszka.
* Jedna prosta faktura – po raz pierwszy w Polsce rachunek za prąd jest tak samo prosty i przejrzysty jak za telefon.
* Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu – blisko 1200 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, w których można zasięgnąć informacji, dokonać zakupu i mieć zapewnioną obsługę klienta. Od 15 kwietnia oferta będzie dostępna w punktach sprzedaży Plusa, a od maja w punktach Cyfrowego Polsatu.

Inni dostawcy energii podają w ulotkach skomplikowane stawki i nie mówią klientom wprost ile wyniesie miesięczny rachunek za prąd. Plus wprowadza jasną zasadę - klient przez cały czas trwania umowy płaci stałą miesięczną opłatę za pakiet energii. Oferta zbudowana została według sprawdzonych i jasnych zasad znanych wszystkim z usług telekomunikacyjnych:
1. Klient wybiera miesięczny pakiet energii (paczka kWh) i płaci stały abonament przez cały okres 24-miesięcznej umowy. Do wyboru są pakiety z paczkami energii od 100 kWh do 2000 kWh.
2. W przypadku przekroczenia przez klienta pakietu energii nie traci on dostępu do usługi, a dodatkowe zużycie zostanie ujęte na najbliższej fakturze rozliczeniowej według tych samych stawek, które obowiązują w pakiecie.
3. W razie niewykorzystania pakietu na koniec okresu rozliczeniowego, niezużyta energia jest przeliczana na złotówki i przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe pokrywając nowe zobowiązania albo jej wartość zostaje oddana klientowi w formie gotówki lub przelewu.
4. Abonament za pakiet jest naliczany „z góry”, a okres rozliczeniowy następuje co 6 lub 12 miesięcy, w zależności od decyzji klienta.
5. W trakcie całego okresu rozliczeniowego niewykorzystane pakiety sumują się na wzór przechodzenia minut z miesiąca na miesiąc.

Po liberalizacji rynku energetycznego każdy klient ma prawo zmienić dostawcę prądu. Oznacza to większe urynkowienie cen energii elektrycznej, a więc także dużą szansę na ich obniżkę. Dlatego coraz więcej odbiorców decyduje się na zmianę sprzedawcy. Od 2011 roku liczba klientów, którzy to zrobili wzrosła aż o 25% w przypadku gospodarstw domowych i 18% w przypadku firm.

Program smartDOM to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa, Cyfrowego Polsatu, PlusBanku, a od dziś także na zakup energii elektrycznej. Dzięki temu można zapłacić mniej za swoje rachunki i generować duże oszczędności. Usługi można dodawać do produktów Plusa (telefon, Internet LTE) lub Cyfrowego Polsatu (telewizję satelitarną, Internet LTE) i dowolnie je łączyć otrzymując korzyści za każdy kolejny produkt.
#1 | AR HD dnia 14.04.14 16:55
Można? Można. Nie wiem, czy się nie zdecyduję Uśmiech
#2 | mario022917 dnia 15.04.14 21:33
No to już mam nazwy kojarząne z Plusem

- Plus - (Operator Komórkowy)
- Plus Mix - (Pakiety)
- Plus Liga - (Liga Siatkarska Mężczyzn)
- Plus Bank - (Bank)
- Plus Bank 24 - (Aplikacja Bankowa)
- Plus Store - (Sklep Internetowy)
- Plus Internet - (LTE)
- Plus Kazam 5 - (Telefon)
- Plus Abonament - (Abonament)
- Plus Energetyka - (Planowane)
- Ipla Plus - (Aplikacja Wideo)
#3 | Prokop dnia 16.04.14 07:47
smartDOM znów zaskakuje. CP i Plus wyszli od tv, LTE i tel., niedawno doszły usługi bankowe a teraz energia elektryczna. Pakiet tych wszystkich usług robi wrażenie. Prócz wygody jednej faktury jeszcze można sporo zaoszczędzić.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający