Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWY SPRZĘT W OFERCIE PLUSADrukuj

Plus
Najnowszej generacji konsola do gier Sony PlayStation4, znana i niezawodna wcześniejsza konsola Sony PlayStation3 oraz zegarek Sony SmartWatch2 to obiekty marzeń zarówno dzieci, młodzieży, jak i wielu dorosłych. Będą one dostępne dla wszystkich klientów w specjalnych zestawach ze smartfonem.

Konsole dostępne również w zestawie z domowym routerem LTE, dzięki czemu można cieszyć się wszystkimi ich funkcjami związanymi z dostępem do Internetu. Sprzęt dostępny od 15 kwietnia 2014 roku.

Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system do gier, jak Sony PlayStation4. Najnowsza konsola japońskiego koncernu to najlepsze miejsce do grania, a aktualizacje systemowe oprogramowania i gier są pobierane w tle. System konsoli PS4 zapamiętuje styl gry i intuicyjnie personalizuje materiały proponując te najczęściej wykorzystywane. Nowy kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 oraz możliwość dzielenia się ze znajomymi najlepszymi momentami w grze to dodatkowe zalety konsoli jeszcze bardziej potęgujące niesamowite wrażenia z jej użytkowania. Dodatkowo aplikacja PlayStation App umożliwia połączenie z konsolą PS4 za pomocą smartfonu lub tabletu. Do konsoli dołączona została gratis gra.

Konsola Sony PlayStation4 jest dostępna w dwóch zestawach:
1. Ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,
2. Z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.

W nowej ofercie Plusa dostępna jest także konsola PlayStation3 w zestawie z dwiema grami. PS3 to najlepsze gry w jakości HD, odtwarzacz Blu-Ray i DVD, kontroler ruchu PlayStation Move zapewniający niezapomniane wrażenia z gry i wyśmienitą rozrywkę, a dodatkowe funkcje sieciowe pozwolą na stały kontakt ze znajomymi i gry online. Konsola jest wyposażona w twardy dysk 500 GB.

Konsola Sony PlayStation3 jest dostępna:
1. W zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,
2. W zestawie z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.

Zegarek to tradycyjny i wciąż najpopularniejszy prezent na komunię, a w czasach otaczających nas super nowoczesnych technologii może to być również gadżet, którego wszyscy wokół będą zazdrościli. Taki jest właśnie zegarek Sony SmartWatch2, czyli idealne bezprzewodowe akcesorium do smartfonu z systemem Android. Zegarek ten komunikuje się przez Bluetooth z telefonem i pokazuje wszystkie przychodzące na telefon powiadomienia. Na zegarku można sprawdzić wiadomości SMS i e-mail, kalendarz, rejestr połączeń, Facebooka, Twittera, Gmaila i wiele innych informacji. Można też używać go jako pilota do telefonu i wykonywać oraz odbierać połączenia.

Zegarek Sony SmartWatch2 jest dostępny w zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający