Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FILMOWE PROPOZYCJE POLSATU NA ŚWIĘTADrukuj

Polsat (HD)
"Pan Popper i jego pingwiny", "Janosik" oraz "Sztos 2" - to tylko niektóre propozycje Telewizji Polsat na magiczny okres Świąt Wielkanocnych. Jak zwykle nie zabraknie wzruszeń, ale i zabawnych sytuacji.

Wybrany repertuar filmowy:
"Spadkobiercy"
Wzięty prawnik, Matt King (George Clooney), mieszka wraz z rodziną na Hawajach. Właśnie przygotowuje się do sprzedaży działki, którą on i jego kuzyni odziedziczyli po arystokratycznych przodkach. Na wartym fortunę skrawku ziemi inwestorzy zamierzają wybudować ekskluzywny kompleks hotelowy. Sprawy finansowe schodzą jednak na dalszy plan, gdy żona Matta, Elizabeth (Patricia Hastie), wskutek wypadku na motorówce zapada w śpiączkę bez szans na wybudzenie. Zrozpaczony Matt musi przejąć obowiązki ukochanej, która zajmowała się domem i wychowaniem ich dwóch córek. Szczególnym wyzwaniem dla Kinga okazuje się właśnie opieka nad zbuntowaną nastoletnią Alex (Shailene Woodley) i młodszą Scottie (Amara Miller), którym dotąd nie poświęcał zbyt wiele uwagi. Co gorsza, mężczyzna dowiaduje się, że jego umierająca żona przez kilka ostatnich lat zdradzała go z miejscowym agentem nieruchomości, Brianem Speerem (Matthew Lillard)... Adaptacja powieści hawajskiej pisarki Kaui Hart Hemming to kolejne nastrojowe dzieło twórcy "Wyborów", "Schmidta" i "Bezdroży" - Alexandra Payne'a. Film otrzymał pięć nominacji do Oscara.

Emisja:
Wielki Piątek - godzina 20:05

"Pan Popper i jego pingwiny"
Opowieść o mężczyźnie, którego relacje z rodziną są chłodne, ale ocieplają się, gdy dostaje w spadku sześć uroczych, chociaż nieco niegrzecznych pingwinów. Mały Tommy Popper wychowywał się na Brooklynie i kiedy tylko mógł rozmawiał z tatą-podróżnikiem. Dorosły pan Popper (Jim Carrey) to majętny agent nieruchomości mieszkający w apartamencie na Manhattanie. Jego życie zmienia się, kiedy kurier dostarcza dziwną paczkę z Antarktyki. Bohater znajduje w niej pingwina - nie pluszowego, jak początkowo zakładał, lecz prawdziwego, który zaczyna chodzić po mieszkaniu i robić niezły raban. W nadziei, że ktoś zabierze od niego zwierzę, pan Popper kontaktuje się z różnymi miejscami, niestety na próżno. Zdesperowany dzwoni na Antarktykę, skąd przysyłają mu kolejne pięć pingwinów. Nowi lokatorzy nieoczekiwanie odmienią dotychczasowe życie Poppera...

Emisja:
Wielka Sobota - godzina 20:00
Niedziela Wielkanocna - godzina 10:15

"Łowcy wilkołaków"
Pewnego dnia atrakcyjna Virginia ''Red'' Sullivan (Felicia Day) postanawia przedstawić rodzicom swojego narzeczonego, Nathana Kesslera (Kavan Smith). Mężczyzna nie wie, że matka i ojciec jego ukochanej na co dzień zajmują się polowaniem na wilkołaki. Pech chce, że wybranek dziewczyny zostaje ugryziony przez jednego z nich. Wkrótce staje się łakomym kąskiem dla przyszłych teściów. W jego obronie staje Red. Film Sheldona Wilsona w luźny sposób nawiązuje do baśni o Czerwonym Kapturku, po raz pierwszy spisanej przez Charlesa Perraulta.

Emisja:
Niedziela Wielkanocna - godzina 00:05

"Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna"
Percy Jackson (Logan Lerman) jest uczniem liceum, która boryka się z wieloma problemami w szkole. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest półbogiem. Okazuje się, że jego ojcem jest Posejdon (Kevin McKidd). Niestety chłopak pada ofiarą niesprawiedliwych oskarżeń władcy Olimpu, który zarzuca mu kradzież pioruna. Percy znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, atakowany przez antyczne bestie i stworzenia. Bogowie, przekonani o tym, że syn Posejdona posiada najpotężniejszą broń na świecie, chcą mu za wszelką cenę odebrać cenny atrybut. Percy wyrusza do Camp Half Blood, aby tam posiąść wiedzę, która pozwoli mu umiejętnie korzystać ze swoich nadprzyrodzonych mocy. W obozie poznaje inne dzieci antycznych bóstw, m.in. Annabeth (Alexandra Daddario), córkę Ateny oraz satyra Grovera (Brandon T. Jackson). Wkrótce razem z dwojgiem nowych przyjaciół wyrusza w ekscytująca i śmiertelnie niebezpieczną podróż do krainy zmarłych. Film jest ekranizacją pierwszej części serii książek dla młodzieży pt. "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy", autorstwa Ricka Riordana.

Emisja:
Niedziela Wielkanocna - godz. 20:00
Poniedziałek Wielkanocny - godz. 12:30

"Janosik"
Filmowa wersja serialu o przygodach legendarnego zbójnika z Tatr, Janosika (Marek Perepeczko). Był on niegdyś zwykłym góralem i pasterzem owiec. Pewnego dnia postanowił opuścić górskie szlaki i zejść do doliny, aby dowiedzieć się, jak wygląda życie jej mieszkańców. Tuż po zejściu z gór Janosik jest świadkiem, jak podwładni hrabiego znęcają się nad pewnym chłopem. Staje w obronie gnębionego mężczyzny i w efekcie trafia do niewoli hrabiego. Niebawem Janosik ucieka i zostaje hersztem bandy zbójników. Wyjęci spod prawa przestępcy ukrywają się w górach. Okradają bogatych, zawsze stając w obronie ubogich i pokrzywdzonych. Harnaś Janosik i jego kompani byli postrachem możnowładców i austriackich zaborców. Zawzięty wróg przywódcy zbójników, hrabia Horvath (Mieczysław Czechowicz), przez długi czas nie potrafi go schwytać. Dopiero w czasie ślubu z Maryną (Ewa Lemańska) harnaś został podstępnie schwytany wraz z kompanami Kwiczołem (Bogusz Bilewski) i Pyzdrą (Witold Pyrkosz), a następnie stracony.

Emisja:
Poniedziałek Wielkanocny - godzina 09:40

"Sztos 2"
Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek (Cezary Pazura) oraz jego młody wspólnik Janek (Borys Szyc) potrafią wyjść na swoje nawet w niełatwych warunkach, jakie zapanowały w kraju. Po pobycie w Zakopanem, gdzie kantują naiwnych na walucie i w nieuczciwy sposób wygrywają partię pokera, mają zamiar dotrzeć na drugi koniec Polski - do Sopotu. Wcześniej jednak jadą do Krakowa i zatrzymują się na noc u starego kumpla Synka, Markiza (Edward Linde-Lubaszenko). Ten prosi ich, by eskortowali do Warszawy poszukiwanego działacza Solidarności, Ludwika (Bartłomiej Topa). Pech w końcu dopada kanciarzy - zostają zatrzymani przez milicję. Nieoczekiwanie z tarapatów ratuje ich oficer SB, Mietek Królikowski (Bogusław Linda). W ramach rewanżu para oszustów ma skupować dla niego waluty. Synek i Janek przystają na propozycję. W realizacji przedsięwzięcia pomóc ma im niezwykle ceniony w branży Eryk (Jan Nowicki). Trzej cinkciarze obmyślają plan przechytrzenia bezpieki i zgarnięcia gotówki dla siebie. Kontynuacja kultowej komedii z 1997 roku.

Emisja:
Poniedziałek Wielkanocny - godzina 20:05
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający