Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TRANSAKCJE WALUTOWE TYPU FORWARD ZAWARTE PRZEZ CYFROWY POLSATDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat informuje, że w związku z refinansowaniem zadłużenia z tytułu zabezpieczonych obligacji niepodporządkowanych wyemitowanych na podstawie umowy dotyczącej emisji dłużnych papierów wartościowych z dnia 20 maja 2011 r., spółka dokonała transakcji walutowych typu forward.


Transakcje walutowe miały miejsce z następującymi bankami: ING Bank Śląski S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. oraz Société Générale Spółka Akcyjna. Łączna wartość tych transakcji osiągnęła 383 mln euro (1.607,8 mln złotych). Termin rozliczenia został ustalony na dzień 6 maja 2014 r. ze średnim kursem wymiany na poziomie 4,1979 PLN/EUR. Transakcje są oparte na bieżących warunkach rynkowych, nieodbiegających od ogólnie przyjętych dla tego typu transakcji.

Transakcje zostały uznane za znaczące ze względu na fakt, że ich łączna wartość przekroczyła 10% przychodów za ostatnie cztery kwartały obrotowe.

CYFROWY POLSAT: ZAWARCIE ZNACZĄCEJ UMOWY KREDYTOWEJ
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający