Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

UCZESTNICY "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W NAJNOWSZYM SPOCIE PLUSA (wideo)Drukuj

Plus
Ruszają kolejne odsłony kampanii z Baśką. Tym razem dołączają do niej bohaterowie najpopularniejszego show tanecznego w Polsce – "Tańca z gwiazdami". Plus w startującej właśnie kampanii rusza z nową komunikacją marketingową. Nowe spoty Plusa to nowe podejście, nowe koncepcje, nowe twarze.

Wspólnym mianownikiem nowych odsłon kampanii, łączącym je z wcześniejszymi działaniami jest Baśka, dotychczas doskonale znana ze spotów promujących internet w Plusie. Teraz Baśka pojawia się również w ofercie Plus Abonament. To naturalna konsekwencja udostępniania LTE przez Plusa we wszystkich taryfach.

Do nowej komunikacji wykorzystane zostały znane i lubiane postaci show biznesu – tancerze "Tańca z gwiazdami". W najnowszym spocie "Lekcja tańca" pojawiają się Jan Kliment, Rafał Maserak i Izabela Janachowska. "Taniec z gwiazdami" to obecnie jeden z popularniejszych programów telewizyjnych (emisja w Polsacie w każdy piątek o godzinie 20:00).

Przekaz kampanii jest prosty – warto przejść do Plusa! – tak jak proste są nasze oferty - Baśka i tancerze promować będą ofertę Plus Abonament: "Rozmowy bez limitu albo Minuty wymienne na SMSy i na Internet LTE za 29,99 zł/mies".


Plus - nowe taryfy bez limitu i wymienne


Równocześnie z kampanią z tancerzami startuje również nowa odsłona kampanii Plus Internet z Baśką i Bliźniaczkami. Główny przekaz kampanii to: "Teraz do Internetu LTE dodajemy Playstation 4 z grą".

Plus PlayStation 4 + router LTE
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający