Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY MULTIROOM HD W CP - JEDEN PAKIET NAWET NA CZTERECH TVDrukuj

Cyfrowy Polsat
Największa platforma satelitarna w Polsce rozszerza usługę Multiroom HD – od jutra (24.04.2014 r.) klienci będą mogli korzystać ze swoich pakietów telewizyjnych nawet na 4 telewizorach jednocześnie. Natomiast 3 pakiety dodatkowe – Film HD, Sport HD i Cinemax HD – kosztują razem 10 zł miesięcznie.

Usługa Multiroom HD z 3 dodatkowymi dekoderami jest dostępna dla abonentów i nowych klientów, którzy wybiorą pakiety od Familijnego HD. Koszt usługi z jednym dekoderem zależy od posiadanego przez abonenta pakietu kanałów, a każdy kolejny dekoder to 5 zł/mies. W ramach usługi dostępne są dekodery produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000 oraz HD 3000 – jednorazowy koszt udostępnienia każdego z tych urządzeń to 29 zł.

W ofertach "Trafny wybór", skierowanych do abonentów zainteresowanych zmianą operatora, klienci, którzy wybiorą co najmniej pakiet Familijny Max HD za 49,90 zł, za drugi i trzeci dekoder w usłudze Multiroom HD nie będą wnosić miesięcznych opłat. Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na pakiet z abonamentem w minimalnej wysokości 79,90 zł, za usługę Multiroom HD na trzech dodatkowych dekoderach zapłacą 5 zł/mies.

Usługa Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie nie wymaga łączenia dekoderów w sieć. Aby móc cieszyć się możliwością oglądania tych samych kanałów nawet na 4 telewizorach wystarczy podłączyć urządzenia do instalacji antenowej. Okresowo wymagana będzie jedynie aktywacja dekoderów dedykowanych do usługi Multiroom HD za pomocą karty z dekodera głównego.

W ramach aktualnych promocji, do pakietu Familijnego Max HD (49,90 zł; w programie smartDOM – 39,90 zł), który umożliwia dostęp do 98 kanałów kodowanych, w tym 20 w jakości HD, klient otrzymuje trzy pakiety dodatkowe – Film HD, Cinemax HD i Sport HD – za 10 zł/mies. Dzięki temu za 59,90 zł, a w programie smartDOM – 49,90 zł, cieszy się dostępem do aż 128 kanałów kodowanych.

Widzowie, których interesuje pełna oferta kanałów Cyfrowego Polsatu mogą wybrać ofertę Premium m.in. z pakietami HBO HD i Cinemax HD oraz serwisami HBO GO i IPLA MIX na cały okres trwania umowy za 89,90 zł (79,90 zł w programie smartDOM).

Rozszerzoną usługę Multiroom HD oraz bogatą ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu promuje nowa kampania reklamowa prowadzona na antenach ponad 30 kanałów telewizyjnych, w tym stacji Grupy Polsat, oraz w Internecie, m.in. na portalach ogólnotematycznych, w serwisach IPLA i Netshare oraz w wyszukiwarkach.
#1 | Prokop dnia 24.04.14 07:44
Dobrze pomyślane. Nie raz na dwóch telewizorach w jednym domu się kończy. Nie wspominając, że 3 pakiety dodatkowe HD można mieć w cenie jednego. A kolejne oszczędności od smartDOMu.
#2 | ppg47 dnia 24.04.14 07:59
Mam pełny pakiet Premium i 5 GB internetu za 89,90 nie widzę żadnego interesu w tej nowej ofercie
#3 | Baldur dnia 29.04.14 13:06
Rozwiązanie interesujące i cena przystępna to klucz do sukcesu polsatu, który pomimo negatywnych opinii prosperuje znakomicie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający