Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KANONIZACJA JANA PAWŁA II I JANA XXIII NA ANTENIE POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Z okazji kanonizacji Jana Pawła II oraz Jana XXIII Polsat News wyemituje główne wydanie "Wydarzeń" oraz "Gościa Wydarzeń" z Rzymu. Relacje z uroczystości w Stolicy Apostolskiej zagwarantuje dwunastoosobowa ekipa oraz wóz transmisyjny.

Na antenie stacji zobaczymy także transmisję mszy kanonizacyjnej.

Z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II oraz bł. Jana XXIII, stacja Polsat News wyemituje specjalne wydanie głównych "Wydarzeń" z Rzymu, które poprowadzi Jarosław Gugała. Z Rzymu zostanie nadany także "Gość Wydarzeń. Obsługę wydarzenia dla Polsatu News w Rzymie zagwarantuje dwunastoosobowa ekipa z reporterami: Agnieszką Milczarz, Elżbietą Szymkowską i Janem Mikrutą, którzy będą mieli do dyspozycji, m.in. wóz transmisyjny. Stacja Polsat News planuje, oprócz wejść live, także transmisję mszy kanonizacyjnej. Na antenie stacji relacjonowane będą także wydarzenia krajowe związane z kanonizacją. Reporterzy Polsat News będą obecni m.in. w Krakowie, Wadowicach, Częstochowie i w Warszawie.

Główne wydanie "Wydarzeń" emitowane jest codziennie o godz. 18:50 na antenie Telewizji Polsat i Polsat News. "Gość Wydarzeń" nadawany jest tuż po serwisie informacyjnym o godz. 19:15 na antenie Polsat News.

W piątek, 25 kwietnia, w stolicy odbędzie się uroczysty koncert pt. "Nie lękajcie się iść pod prąd" – to wydarzenie zostanie także zrelacjonowane na antenie stacji Polsat News, a fragmenty także transmitowane.

KONCERT Z OKAZJI KANONIZACJI OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSACIE
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający