Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SMARTFON I TABLET ZA 1 ZŁ - NOWA PROMOCJA W PLUS MIX (wideo)Drukuj

Plus
Tylko za 1 zł i tylko w ofercie Plus Mix dostępny jest od dziś super zestaw zawierający smartfon Prestigio 5457 Duo z czterema kolorowymi obudowami oraz tablet Prestigio MultiPad 8.0 HD.

Od dziś w Plus Mix dostępny jest zestaw dwóch sprzętów firmy Prestigio – smartfon 5457 Duo z czterema kolorowymi obudowami i tablet MultPad 8.0 HD. Prestigio to coraz popularniejsza na polskim rynku marka oferująca połączenie elegancji, wysokiej jakości wyrobu, nowoczesnych rozwiązań technicznych i design’u z przystępną ceną.

Smartfon Prestigio 5457 Duo łączy wyszukaną stylistykę z wyjątkową wydajnością. Cztery kolorowe nakładki pozwalają na zmienienie smartfonu zgodnie z własnymi upodobaniami. Ekran 4,5’’, dwurdzeniowy szybki procesor 1,2 GHz, inteligentny system Android Jelly Bean 4.2, nowoczesny aparat fotograficzny oraz dwa sloty na karty SIM zadowolą każdego użytkownika.

Tablet Prestigio MultiPad 8.0 HD to urządzenie z wieloma preinstalowanymi aplikacjami gwarantujące wygodę użytkowania. Dotykowy ekran 8’’, system Android 4.2 Jelly Bean, dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, wbudowane 8 GB pamięci wewnętrznej oraz czytnik kart pamięci microSD oraz standard WiFi 802.11 b/g/n zapewnią sprawne działanie multimediów oraz możliwość surfować w sieci wszędzie tam, gdzie oferowany jest internet.

Zestaw smartfon Prestigio 5457 Duo i tablet Prestigio MultiPad 8.0 HD dostępny jest za 1 zł w ofercie elastycznej i w ofercie elastycznej z internetem w kontrakcie 50 zł przez 12 doładowań, a następnie 100 zł przez kolejne 12 doładowań (jeśli zwiększona zostanie liczba doładowań w kontrakcie o kolejne 12 doladowań, to do końca przedłużonej umowy konto zasilane jest niższą kwotą doładowania, czyli 50 zł).

Do każdego zestawu dodatkowo dodawany będzie za darmo starter Plus Internet na Kartę z 1 GB do wykorzystania w drugim slocie karty SIM w smartfonie.

Oferta wspierana jest kampanią reklamową, której spot prezentujemy poniżej:
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający