Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOSKONAŁA OGLĄDALNOŚĆ FINAŁU "TWOJEJ TWARZY..." - PRAWIE 3,3 MLN WIDZÓWDrukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Prawie 3,3 mln widzów śledziło finał najbardziej przebojowego show tej wiosny – "Twoja twarz brzmi znajomo". Finałowy odcinek programu ustanowił nowe rekordy w obu grupach audytoryjnych. Show przyciągnęło 29,5% SHR w grupie 4+ i 30,5% w grupie 16-49, co oznacza, że podczas nadawania programu Polsat wybrał co trzeci widz.

Średnia oglądalność 8 odcinków pierwszej serii wyniosła 3 mln widzów, a Telewizja Polsat była absolutnym liderem zarówno w grupie wszystkich oglądających jak i grupie komercyjnej z wynikami kolejno: 27,2% SHR i 27,6% SHR. Bardzo dobre wyniki osiągały również odcinki powtórkowe "Twojej twarzy…" emitowane w niedzielne popołudnia.
Udziały w grupie komercyjnej sięgały nawet 18%.

Pierwszą zwyciężczynią okazała się fenomenalna Katarzyna Skrzynecka, która zachwyciła widzów nietuzinkowymi wcieleniami Tiny Turner, Louisa Armstronga, Pink czy finałowym, niesamowitym, podwójnym przeobrażeniem w duet Sarah Brightman/Andrea Bocelli. Dla wielbicieli programu stacja ma dobrą informację – jesienią zobaczymy drugą edycję show, w którym pojawi się 8 nowych uczestników.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający