Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT CAFE POKAŻE NAJWIĘKSZE MODOWE SHOW - "THE FACE" (foto)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Ikona świata mody - Naomi Campbell wraz ze swoimi koleżankami z pokazów mody największych projektantów - Karoliną Kurkovą oraz Coco Rochą prowadzą swoje drużyny złożone z aspirujących modelek w emitowanym premierowo na antenie Polsat Cafe programie "The Face". Show prowadzi światowej sławy fotograf Nigel Barker.

"The Face" to niezwykły konkurs dla modelek - Naomi Campbell, Coco Rocha i Karolina Kurkova swoją niezrównaną wiedzą o świecie modelingu podzielą się z młodymi adeptkami tego zawodu, z których tylko jedna będzie mogła stać się The Face - ambasadorką globalnej marki. Każda z - supermodelek dokona castingu kandydatek na podstawie którego wybierze swoją drużynę czterech potencjalnych supermodelek. Następnie w każdym tygodniu modelki będą miały za zadanie wziąć udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, pokazach mody lub spotach reklamowych. Zadaniem profesjonalistek będzie wspieranie swojej drużyny, by jak najlepiej wykonać zadanie - pokonać konkurujące drużyny i zdobyć przychylność klienta. W odcinku finałowym sezonu spotkają się trzy modelki, ale tylko jedna może wgrać i stać się The Face.


"The Face"


"Świat modelingu, wielkich projektantów mody czy wysokobudżetowych kampanii reklamowych to świat niezwykle hermetyczny - dlatego tak interesujący. W najnowszej, premierowej w Polsce produkcji The Face na kanale Polsat Cafe - mamy okazję przyjrzeć mu się z drugiej strony - zobaczyć go oczami młodziutkich dziewczyn, których marzeniem jest zostać supermodelkami, zrobić międzynarodową karierę i prezentować najpiękniejsze stroje wielkich krawców. W tym programie ich marzenia zostaną skonfrontowane z rzeczywistością, praca modelki jest ciężkim i bardzo wymagającym zajęciem o czym będą miały okazję opowiadać ikony światowego modelingu jak Naomi Campbell czy Karolina Kurkova. Czy uczestniczki pokonają stres? Czy wytrzymają zaciekłą walkę o własne marzenia? Zapraszamy na program The Face do Polsat Cafe" - powiedziała Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe.

Przedpremierowy odcinek najpopularniejszego programu modowego od 02.05 o godzinie 18:00. 9 odcinków sezonu pierwszego, premiery w niedziele o 19:00 od 04.05 w Polsat Cafe.

Foto: Polsat Cafe
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający